The Red Solstice

The Red Solstice

Články

The Red Solstice 2: Survivors nezapomíná na kooperaci, ale bude strategičtější

Podle naší recenze byla první The Red Solstice dobrou hrou v kooperaci i singleplayeru, ale příběh nedokázal zaujmout a grafická stránka už tehdy nebyla nic moc. Ve výsledku hra úplně nezapadla a tvůrci se ve vývoji rozhodli pro její pokračování The Red Solstice 2: Survivors.

Akční sci-fi Solstice Chronicles: MIA připomíná Crusader: No Remorse

Vzpomínáte na solidní kooperativní akci Red Solstice, které dal Dan ve své recenzi sedmičku? Vývojáři ze studia Ironward se k tomuto universu vrací ve svém novém projektu Solstice Chronicles: MIA, na který se snaží vybrat peníze skrz crowdfunding na Figu. Tentokrát ale nepočítejte multiplayerem multiplayerem, Chronicles je ryzí akce pro jednoho hráče, která mi hned z prvních videí nejvíce připomíná nesmrtelnou Crusader: No Remorse.

Survival akce The Red Solstice končí v early accessu a zítra vychází

Akční survival The Red Solstice, která byla doteď v programu early access na Steamu, má svoji přípravnou fázi za sebou. Hra totiž zítra, tedy 9. 7. vychází ve své plné verzi. K této příležitosti zveřejnili vývojáři všechna videa jednotlivých hratelných tříd a po rozkliku vás v textu čeká také trailer na kampaň pro jednoho hráče.

LEVEL 243 pátrá, kdo hlídá hlídací psy a rozdává skvělou střílečku Sine Mora

Redakce těsně před hektickou herní výstavou E3 2014 dokončila 243. číslo Levelu, které se počínaje dneškem vystavuje za 99 Kč /4,99 Eur ostrému světlu letního slunce na stáncích nebo ještě ostřejšímu světlu zářivek v trafikách a obchodech po celé republice. Ekologičtěji či ekonomičtěji založení čtenáři Levelu si mohou nové číslo pořídit jako obvykle za 79 Kč v digitálních prodejnách Publero a Floowie, ale čert vem formu, podstatný je přeci obsah. LEVEL 234 nabízí opět cca 114 stránek převážně tematického čtiva nejenom na letní večery, které redakce zabalila do černobílé obálky s kyber lebkou. Hlavní hrou čísla je Watch Dogs, což určilo téma několika článků. Snad vás budou bavit, což lze vyjádřit i v souvislosti s plnou hrou. Nádhernou střílečku Sine Mora možná vůbec neznáte, o to víc ale budete překvapení, když tento devítkový skvost alespoň vyzkoušíte. Kdo nemá zájem, může kód darovat známým a věnovat se pouze magazínu, který obsahuje následující...

V Red Solstice pojedou elitní mariňáci na Mars

V nadcházející týmové střílečce Red Soltice, která vychází z módu Night of the Dead pro WarCraft 3, se zhostíte vedení nad týmem elitních mariňáků. Jejich cílem je vypátrat, co se stalo v lidské kolonii na Marsu a zapříčinilo jakýsi divoký, krvavý masakr mezi tamním obyvatelstvem. Nezávislí vývojáři hry z Ironward nyní přiblížili, že sólová složka hry obsáhne patnáct misí, v jejichž průběhu poznáte sedm postav.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
74/100
Datum recenze:
27. července 2015
Recenze