The Pillars of the Earth
Věková dostupnost

The Pillars of the Earth

Články

Epic tentokrát rozdává pět her pro milovníky adventur

I když tratí, her zdarma se nevzdá

Právě vydaná třetí epizoda The Pillars of the Earth konečně dostaví katedrálu

Dlouho jsem váhal, než jsem poprvé spustil adventuru The Pillars of the Earth. Koneckonců jsem dopředu věděl, jakými krvavými, depresivními, ale i grandiózními cestičkami se vydá její příběh, protože jsem před lety přelouskal slavnou románovou předlohu Kena Folletta. Nakonec jsem ale první dvě epizody doslova zhltnul a hra se i v neúplném stavu dostala do seznamu toho nejlepšího, co jsem loni hrál. No a teď přichází završení trilogie. Třetí epizoda je konečně venku.

Právě vyšlo videoherní zpracování slavného románu Pilíře země

Populární historický román Kena Folletta Pilíře země je pěkné, byť poněkud vyčerpávající počtení. Při sáhodlouhých popisech architektonických prvků středověkých anglických katedrál jsem se musel nutit nepřeskakovat celé řádky, protože jsem si všechny ty vitráže a architrávy stejně nebyl schopný představit. V tom by mi ovšem mohla pomoci právě vydaná adventura (nebo spíš interaktivní novela) The Pillars of the Earth.

První epizoda románové adventury Pilíře země vyjde v srpnu

Pilíře země jsou asi nejúspěšnějším románem Kena Folleta, který se dočkal i seriálového zpracování. Příběh, který se odehrává v Anglii 12. století se po letech dočká i herní adaptace, o kterou se postarají adventurní experti z Daedalicu, kteří do hry převedou děj románu a nebudou vytvářet vlastní příběh. První epizodu, která obsáhne sedm kapitol, můžete čekat v srpnu tohoto roku na PC, PS4 a Xbox One.

Hra podle románu Pillars of the Earth žije a odvypráví příběh 3 postav

Dva roky uplynuly od oznámení adventurní adaptace populárního románu Kena Folleta Pilíře země a jeho tvůrci ze studia Daedalic krátkým teaserem připomínají, že projekt stále existuje. Hra bude zpracovávat děj prvního románu, přičemž si zahrajete za trio hlavních (kladných) hrdinů. Děj odehrává v Anglii 12. století, a přestože se týká politiky celé země, středobodem je fiktivní městečko Kingsbridge.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení čtenářů:
90/100
Datum recenze:
16. dubna 2018
Recenze