The Legend of Zelda: Twilight Princess

The Legend of Zelda: Twilight Princess

Články

Nintendo Direct přinesl oznámení Twillight Princess HD a Kerbal Space Program pro Wii U

Nintendo v noci na dnešek uspořádalo první Direct prezentaci od nedávného úmrtí bývalého šéfa Satoru Iwatay. Directu se ujal šéf evropského Nintenda Satoru Shibata a začal jedním z největších klenotů kterým firma disponuje: Zeldou. Konkrétně oznámil The Legend of Zelda: Twilight Princess HD. Původní hra vyšla v roce 2006 na GameCube a Wii a 4. března 2016 vyjde v graficky vylepšené verzi na Wii U.

Nintendo snižuje cenu Wii přes bundly a uvádí budgetovky

Po nedávných spekulacích, respektive zaručených tipech zahraničních serverů, dnes Nintendo oficiálně potvrdilo de facto snížení ceny konzole Wii. Ne však přímo, nýbrž přes tzv. bundly, čili balíčky konzole + nějaká hra. Od 20. května se tak na trhu objeví za sníženou cenu Wii Sports Resort Pack (obsahuje konzoli, ovladače a hry Wii Sports a Wii Sports Resort na jednom disku) a nový Mario Kart Wii Pack (konzole, ovladače, Wii volant a hra Mario kart Wii).

Detaily o The Legend of Zelda: Twilight Princess

Očekávané RPGčko pro konzole GameCube a Wii, The Legend of Zelda: Twilight Princess, podle posledních zpráv nabídne nejedno překvapení.

Bleskovky

  • 1. 9. 14:47 - Podle všeho se chystají switchové porty dalších dvou dílů The Legend of Zelda

  • 16. 6. 2016 - Obrazem: Mapa The Legend of Zelda: Breath of the Wild bude mít rozlohu zhruba 360 km2 (dvanáctinásobek v porovnání s Twilight Princess). (+ boxart)

  • 13. 11. 2015 - Nintendo oznámilo Legend of Zelda: Twilight Princess HD pro WiiU.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
95/100
Datum recenze:
17. prosince 2006
Recenze