The Good Life

The Good Life

Články

Sweryho detektivka se zvířátky The Good Life se odkládá

The Good Life, kickstarterový projekt od Hidetaky Suehira zvaného SWERY, asi netřeba příliš představovat – detektivku o fotografce uvízlé v městečku, kde se všichni jednou za měsíc mění v psy a kočky, načrtl třeba Patrik před dvěma lety. Na vývoj se nakonec vybralo přes 17 milionů korun a hra měla vyjít na konci letošního roku, tvůrčí tým ale teď přišel se smutnou zprávou, že se datum vydání odsouvá.

Swery vypustil na Kickstarter kočky a psy, sbírá peníze na originální The Good Life

Když to loni nevyšlo na Figu, tak to japonský vizionář Swery letos zkouší na Kickstarteru. Autor Deadly Premonition se opět rozhodl vydat do herně neprobádaných vod se svou podivností jménem The Good Life. Americká novinářka se vydává do „nejšťastnějšího města na světě“ na anglickém venkově, aby splatila svůj ohromný dluh. Stane se u toho svědkyní vraždy, je podezřelá a nemůže pryč. A kromě toho se může stejně jako ostatní obyvatelé jednou za měsíc proměnit v kočku nebo psa.

Fotografování, splácení dluhů a spousta koček, to je The Good Life od Sweryho

Vizionář Swery (vlastním jménem Hidetaka Suehiro) se zapsal do videoherní historie svými neotřelými tituly Deadly Premonition a D4: Dark Dreams Don’t Die. Jeho hry jsou zpravidla dost unikátní díky odvážnému, bizarnímu námětu. Nejinak tomu je v případě právě vyvíjené The Good Life (neplést se stejnojmennou starší hrou s loděmi…), kde jedna bizarnost střídá druhou. Tentokrát Swery potřebuje vaší pomoc s crowdfundingem.

Bleskovky

  • 18. 3. 2020 - Sweryho simulátor života The Good Life se ukazuje v novém traileru a na aktuálních záběrech z hraní.