Test Drive Unlimited

Test Drive Unlimited

Články

Tvůrci série WRC představili pokračování Test Drive Unlimited

Exotický ostrov vytvořený jedna ku jedné

Přelomové závody se dočkají pokračování. Chystá se nový Test Drive Unlimited

Test Drive je jednou z nejdéle trvajících závodních sérií na trhu. Její první díl se objevil už v roce 1987 a od té doby vzniklo na dvě desítky pokračování, odboček, experimentů a dalších forem závodění. Mladším hráčům se série zapsala do paměti skvělým Test Drive Unlimited, který se trochu nečekaně dočká třetího dílu.

Tvůrci Test Drive nekončí, čekají je mobilní hry a licence

Update - Informace o zrušení Eden Games, tvůrců Test Drive Unlimited her, která se nedávno objevila ve zprávě o hospodaření Atari, nebyla zcela přesná - byla interpretována jinak, než byla zřejmě myšlena. Firma zveřejnila prohlášení, ve kterém vysvětluje, že Eden zavřít nehodlá a zdůrazňuje, že studio bude nadále podporovat PC i konzolové verze Test Drive Unlimited 2.

Herní autoválky – boj závodních her o licence známých značek

Bez nadsázky se dá říct, že žijeme ve věku, který závodním videohrám přeje. Nový díl Need for Speed každý rok, dvě velmi silné semi-simulátorové série (Gran Turismo, Forza Motorsport), občas nějaký ten ambiciózní experiment (Test Drive Unlimited), sandboxy, které se autům věnují nepřímo (Grand Theft Auto, Saints Row) a spousta mainstreamových arkád (Burnout, Motorstorm, Blur, Split/Second). Nezávislé tituly jako Live for Speed nebo iRacing nepočítaje.

Tvůrci Test Drive Unlimited stávkují na protest plánů Atari

Zatímco v celé řadě průmyslových odvětví je stávka naprosto běžnou formou protestu, v rámci průmyslu herního něco podobného příliš často nevídáme. Možná proto, že vývojáři nebývají v rámci jednotlivých studií sdružení do unií, které by něco podobného mohly organizovat. Alespoň symbolickou stávku se však nyní rozhodli uspořádat a do světa vytroubit vývojáři z Eden Games, tvůrci dvojice titulů Test Drive Unlimited. Proč?
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
16. září 2006
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
1. srpna 2007
Recenze