zdroj: Nacon

Tvůrci série WRC představili pokračování Test Drive Unlimited

8. 7. 2020 10:14 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Vývoj nové hry ze série Test Drive Unlimited prozradil už před čtyřmi měsíci šéf vydavatelství Nacon, Benoit Clerc, a v noci na dnešek došlo k oficiálnímu představení závodního titulu, který ponese název Test Drive Unlimited Solar Crown. Pokud je vám podtitul hry povědomý, znamená to, že jste si potykali s Test Drive Unlimited 2, protože Solar Crown je tamější hlavní turnaj.

Tvůrci ze studia KT Racing (série WRC a TT Isle of Man) se rozhodli vycházet z tohoto turnaje v chystané třetí hře, od které si slibují volnost. Na exotickém, zatím nespecifikovaném ostrově, který bude ve hře zpracovaný jedna ku jedné, si budete dělat, co jen budete chtít.

A vypadá to, že budete chtít hlavně společenský status. První kratičký teaser dává tušit svět vyšší společnosti, kde se hodnota člověka měří cenou jeho vozidla.

Mezi licencovanými značkami proto nebudou chybět Porsche, Lamborghini, Bugatti, Ferrari nebo třeba Dodge. Zároveň si budete kupovat nové obleky, abyste z aut za desítky milionů nevystupovali v otrhaném tričku a zašlých šortkách.

Tvůrčím ředitelem projektu je Alain Jarniou, který byl součástí vývojového týmu Test Drive Unlimited i Test Drive Unlimited 2, díky čemuž můžeme pokračování od studia KT Racing o něco více důvěřovat.

Celé studio má zkušenosti se závodními hrami, i když spíš v oblasti simulací jako v případě WRC a TT Isle of Man. Test Drive Unlimited Solar Crown poběží na jeho interním enginu KT Engine, a existuje proto možnost, že ve hře bude znát série WRC.

Doufám, že se Solar Crown přiblíží víc prvnímu než druhému dílu Test Drive Unlimited, protože dvojka na rozdíl od jedničky za moc nestála. Ale těžko říct, protože, jak sami vidíte, moc konkrétních informací nedostáváme a kromě Steamu ani nevíme, na jakých dalších platformách a kdy vůbec hra vyjde.

Nejnovější články