Test Drive Unlimited 2

Test Drive Unlimited 2

Články

Tvůrci série WRC představili pokračování Test Drive Unlimited

Exotický ostrov vytvořený jedna ku jedné

Přelomové závody se dočkají pokračování. Chystá se nový Test Drive Unlimited

Test Drive je jednou z nejdéle trvajících závodních sérií na trhu. Její první díl se objevil už v roce 1987 a od té doby vzniklo na dvě desítky pokračování, odboček, experimentů a dalších forem závodění. Mladším hráčům se série zapsala do paměti skvělým Test Drive Unlimited, který se trochu nečekaně dočká třetího dílu.

EA opět propouští a tvůrci Test Drive skončili úplně

Není to tak dávno, co EA oznámila propouštění napříč několika studii v Montrealu, Los Angeles a dalších místech. Teď tu máme další vlnu propouštění, která se dotkla primárně mobilního studia v Montrealu. Podle zdrojů Gamasutry má jít o 200 až 250 lidí, kteří přišli o práci v těchto dnech. Zbytek studia se má propouštět postupně, až se vyřeší přesun infrastruktury, zákaznické podpory a podobných věcí. Přesun má probíhat zhruba do poloviny června. Poté se očekává, že se EA Montreal zavře úplně.

Atari Inc. vyhlásila bankrot, do prodeje půjde i ikonické logo

Poslední tradiční (rozuměj, ne onlineovka, XBLA či handheldová hra nebo mobilní recyklát nějaké klasické značky) hra, která z Atari vypadla, byla zřejmě Test Drive Unlimited 2 a zdá se, že už to tak zůstane. Jak informuje LA Times, francouzská společnost ATARI SA je navzdory mírně plusovému hospodaření v posledních dvou fiskálech bez hotovosti, protože úvěr ve výši 28 milionů dolarů od britské skupiny BlueBay Asset Management vypršel ke konci loňského roku. Americká dcera Atari Inc. na to zareagovala vyhlášením bankrotu, čímž se snaží dosáhnout odtržení od francouzské mateřské firmy s vírou v to, že se jí podaří nějakým způsobem přežít a znovu nastartovat podnikání v oblasti webových, mobilních a gamblingových her.

Tvůrci Test Drive nekončí, čekají je mobilní hry a licence

Update - Informace o zrušení Eden Games, tvůrců Test Drive Unlimited her, která se nedávno objevila ve zprávě o hospodaření Atari, nebyla zcela přesná - byla interpretována jinak, než byla zřejmě myšlena. Firma zveřejnila prohlášení, ve kterém vysvětluje, že Eden zavřít nehodlá a zdůrazňuje, že studio bude nadále podporovat PC i konzolové verze Test Drive Unlimited 2.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
72/100
Datum recenze:
22. února 2011
Recenze