Team Factor

Team Factor

Články

České a slovenské hry pod koly času

Příběh herního vývoje v České republice, potažmo v bývalém Československu, je vzhledem k okolnostem až překvapivě bohatý. Během posledních třiceti let vzniklo na našem území několik stovek počítačových her, na kterých se podílely desítky vývojářských týmů a stovky osamocených jednotlivců. Od nadšených propagátorů moderní techniky v době hroutícího se komunismu, přes první nesmělé pokusy o komerční produkci poloviny devadesátých let, až po vysokorozpočtové hry s celosvětovou distribucí, všechny tvůrce českých her pojila dohromady snaha prorazit navzdory ztíženým podmínkám. Ať už bylo cílem jen pobavení několika blízkých přátel, nebo snaha o koupi nového Ferrari, čeští a slovenští vývojáři museli čelit celé řadě problémů.

U.S. Special Forces: Team Factor info

Taktickou týmovou akci Team Factor od pražských vývojářů 7FX asi není nutné pravidelným čtenářům Tiscali Games představovat a ti ostatní nechť si přečtou recenzi.

Team Factor - první dojmy

Otestovali jsme demo a preview verzi v Praze vyvíjené taktické akční hry Team Factor a v tomto článku se dozvíte, zda-li je vůbec srovnání s Counter-Strike na místě a jaké jsou dojmy z hraní.

Team Factor preview & nové screenshoty

Už jen pouhý týden zbývá chlapíkům z české firmy 7FX na vyladění jedné mapy v hratelném demu Team Factor, které je po několika odkladech slíbeno na 28.března.

Sada obrázků z Team Factor

Vydání multiplayerové akční hry Team Factor od české firmy 7FX se kvapem blíží, a tak vám jako takový předkrm nabízíme celou sadu obrázků z této hry.

Team Factor demo až koncem února

Ačkoliv je na oficiálních stránkách hry Team Factor stále inzerováno, že internetové demo má vyjít v lednu, nestane se tak.
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Datum recenze:
7. června 2002
Recenze