zavřít

Team Factor demo až koncem února

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv je na oficiálních stránkách hry Team Factor stále inzerováno, že internetové demo má vyjít v lednu, nestane se tak.

zdroj: Archiv

Jak nám dnes sdělil Pavel Šinagl z pražské firmy 7FX, vydání dema bylo odloženo až na konec února, kdy by měla být také hotová review-verze této multiplayerové akce pro herní magazíny.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Jako takovou náplast dnes uvolnil vydavatel Team Factoru Singularity Software balík dalších šesti screenshotů, které zachycují (pro změnu :) opět mapu z prostředí vietnamské džungle.
zdroj: e-mail zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.