Tales from the Borderlands Episode 4: Escape Plan Bravo
Věková dostupnost

Tales from the Borderlands Episode 4: Escape Plan Bravo

Články

HádejHru: otestujte své znalosti série Borderlands

RPG prvky šmrncnutá akce Borderlands se výrazně proměnila už před vydáním. Z relativně vážné a standardní akce se nejenom na konto úprav grafiky stala potrhlá a vysoce stylizovaná sci-fi řachanda. Pamatujete si na to? Jestli ne, máte v našem kvízu ideální příležitost zjistit, co dalšího o sérii nevíte. Nebo naopak.

Na čtvrtou epizodu Tales from the Borderlands vás naladí nový trailer

První sezóna epizodické adventury Tales from the Borderlands z dílen adventurních mágů Telltale Games se velmi pozvolna blíží ke konci. Launch trailer čtvrté epizody s názvem Escape Plan Bravoznamená, že se už můžete pustit do hraní. Předposlední epizoda hráče pomaličku připravuje na velké finále a nelze než doufat, že to Telltale Games vyjde i nyní a nepůjde o vatu, jež by pouze posouvala postavy vstříc lokacím posledního dílu vyprávění. Sami se na trailer mrkněte a udělejte si obrázek.

Předposlední epizoda Tales from the Borderlands vyjde příští týden

Další epizodická série od Telltale spěje pomalu ke konci. Tales from the Borderlands už má před sebou jen poslední dvě epizody, přičemž ta čtvrtá s názvem Tales from the Borderlands Episode 4: Escape Plan Bravo vyjde už příští týden. Pro PC a Mac vyjde 18. srpna na stránkách Telltale i na Steamu a ve stejný den se hry dočkají i majitelé PS3 a PS4.

Bleskovky

  • 27. 10. 2017 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v listopadu 2017 zdarma  Trackmania Turbo (XOne), Tales from the Borderlands Complete Season (XOne), NiGHTS into dreams (X360 / XOne) a Deadfall Adventures (X360 / XOne).

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
21. srpna 2015
Recenze