Surviving Mars
Věková dostupnost

Surviving Mars

Články

Vzpomínáme: Sid Meier's Alpha Centauri byl nejlepší díl Civilizace

Upravitelné jednotky? Složitá diplomacie? Fantastické technologie budoucnosti? Nikoliv – když jsem kdysi v minulém miléniu četl Rybkovu recenzi na Sid Meier’s Alpha Centauri, nejvíce mne zaujala možnost anihilovat pomocí superatomovky Planet Buster celou krajinu tak mocně, až na místě detonace zbylo jen moře! Je to jistě dětinská volba, ale nejlépe ilustruje svobodu, která s Alpha Centauri souvisela – a také podtrhává důvody, proč je hra, která vyšla před 21 lety, 12. února 1999, dodnes nepřekonána.

Paradox otevírá svůj PDXCON velkými slevami s Crusader Kings II zdarma

Dnes se otevírají brány conu, který pořádá sám Paradox. V průběhu víkendu proto můžete očekávat novinky o jejich očekávaných hrách jako třeba Vampire: Masquerade – Bloodlines 2, Empire of Sin, Surviving the Aftermath a snad i odhalení nové strategie. Do té doby si můžete na Steamu dát zdarma Crusader Kings II a za pár korun cokoliv z jejich stávajícího katalogu.

Co si počít, až na nás spadne asteroid? Po Surviving Mars přichází Surviving the Aftermath

Na Marsu už jste přežívali dostatečně dlouho, teď je načase těžší výzva: přežít samotnou apokalypsu. Na Zem dopadl meteorit (Bruce Willise s Benem Affleckem asi přejel autobus), civilizace je v troskách, osud lidstva leží na vašich bedrech… Však to znáte. Do téhle nehezké budoucnosti vás uvrhne Surviving the Aftermath.

Bleskovky

  • 17. 6. 2020 - Humble Bundle bojuje proti rasismu s Bioshockem, Observerem, Kerbaly a dalšími

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
76/100
Datum recenze:
30. dubna 2018
Recenze