Surgeon Simulator 2013

Surgeon Simulator 2013

Články

PlayStation VR je nový název pro virtuální realitu Project Morpheus od Sony

Zapomeňte na Project Morpheus a zapamatujte si PlayStation VR. Zatímco Project Morpheus bylo kódové označení pro testovací verzi virtuální reality od Sony, PlayStation VR je už oficiální název budoucího produktu, určeného pro koncové uživatele a zákazníky. Jestliže tedy budete chtít příští rok koupit headset virtuální reality pro PlayStation 4, měli byste na pultech obchodů hledat PlayStation VR.

V Surgeon Simulator 2013 můžete operovat mozek i kladivem

Hry nám za uplynulé roky přinesly ledajaké krváky, všechny však blednou závistí před nezávislou záležitosti Surgeon Simulator 2013. Rozverný titul simulující práci chirurga od nepříliš známých Bossa Studios sice původně vznikl jako vedlejší produkt Global Game Jam, aktuálně se však objevil i na Steam Greenlight. Spolu s tím tak nabídne i nové, fascinující procedury. Tedy pokud za fascinující považujete transplantace mozku a další šílenosti.

Bleskovky

  • 24. 3. 2015 - Na severoamerickém PSN byl spuštěn výprodej, ve kterém lze získat mnoho zajímavých titulů (Tokyo Jungle, Surgeon Simulator, Gravity Rush, ... )za necelý dolar.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
71/100
Datum recenze:
1. srpna 2013
Recenze