zavřít

V Surgeon Simulator 2013 můžete operovat mozek i kladivem

Windows

- Preview autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

Hry nám za uplynulé roky přinesly ledajaké krváky, všechny však blednou závistí před nezávislou záležitosti Surgeon Simulator 2013. Rozverný titul simulující práci chirurga od nepříliš známých Bossa Studios sice původně vznikl jako vedlejší produkt Global Game Jam, aktuálně se však objevil i na Steam Greenlight. Spolu s tím tak nabídne i nové, fascinující procedury. Tedy pokud za fascinující považujete transplantace mozku a další šílenosti.

V řeči slibů na Greenlightovském webu hry se máme dočkat novinek převážně komiksového ražení: blesková operace v jedoucí sanitě by ještě stála realitě za hřích, avšak Bossa mají naservírovat rovněž nové nástroje jako kladivo (?) nebo skleněný střep (!) určený k vykonání operace srdce. A také již zmíněnou proceduru transplantace mozku.

...

Nová verze prozatím nemá jasné datum vydání, ale už teď je jasné, že lékařské fakulty ji namísto figurín (snad) pořizovat nebudou. Čekání si na ni si prozatím můžete zkrátit trénováním ve zdarma hratelné originální verzi Surgeon Simulator 2013.

Tagy: simulace greenlight

Zdroje: Steam Greenlight

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.