Subnautica: Below Zero
Věková dostupnost

Subnautica: Below Zero

Články

Subnautica – jak se z malé hry na tablet stalo openworldové dobrodružství pro miliony hráčů

Čísla hovoří jasně: univerzálně „velmi pozitivní“ hodnocení na Steamu, 9/10 v recenzi na Games.cz, přes 4 miliony prodaných kopií na PC a konzolích. Subnautica je velmi úspěšná hra. Není to náhoda, nemůže za to žádný trend, propracovaná marketingová kampaň nebo masivní podpora Valve, Microsoftu či Sony. „Viníkem“ úspěchu hry jsou tvůrci z Unknown Worlds Entertainment, kteří od začátku věděli, co chtějí a nechtějí dělat.

Early access Subnautica: Below Zero je venku, podívejte se na trailer a záběry z hraní

Včera jsme vás pozvali na úvodní vývojářský stream early accessu Subnautica: Below Zero, což je samostatně stojící přídavek k výbornému podmořskému survivalu Subnautica. Lidé, co nechtějí sledovat hodinu a čtyřicet minut dlouhý stream, v následujícím článku najdou shrnutí toho, co se včera v Kalifornii odehrálo.

Sledujte přímý přenos odhalení Subnautica: Below Zero

V pondělí jsem vás informoval o Subnautica: Below Zero, samostatně stojícím rozšíření vynikajícího podmořského survivalu Subnautica. Informací ovšem tehdy bylo dost málo – stejná planeta, ale chladnější podnebí, jiný hlavní hrdina, early access… a to je asi tak všechno. Ale přesně za hodinu se celý svět dozví víc.

Potápěči se brzo zchladí v early accessu Subnautica: Below Zero

Subnautica. Jedna z nejlepších her loňského roku, pokud tedy netrpíte panickou hrůzou z mimozemských žraloků a temných mořských hlubin. Však jsme ji taky se ctí usadili na třetí příčku při vyhlašování nejlepší akční adventury roku 2018. No a vývojáři teď chystají další podvodní nášup – něco mezi datadiskem a samostatnou hrou.