Street Fighter V

Street Fighter V

Články

Capcom schytává kritiku za problémy v online zápasech

Capcom Pro Tour - liga ve hře Street Figther 5 se potýká s velkými problémy s připojením.

Figurková deskovka Street Fighter od Youtubera Angry Joe nevypadá vůbec špatně

A máme tady další deskovku adaptující videohru. Letos jste už mohli zaznamenat úspěšné kickstarterové kampaně Agents of Mayhem: Pride of Babylon a Sonic The Hedgehog: Battle Racers, a nyní se na stoly snaží dostat i legendární bojovka Street Fighter. Nejenže vypadá docela dobře, ale jejím hlavním autorem je populární Youtuber Angry Joe, vlastním jménem Joe Vargas. To sice o kvalitě hry nevypovídá absolutně nic, ale díky jeho základně fanoušků nemusíte mít strach o zafinancování.

Jízdní řád na další týden – boj s pěstmi, loděmi i velrybou

Jako každý týden je tu náš pravidelný Jízdní řád, který vás seznámí s hrami, které vyjdou v tomto týdnu. Herní byznys už se začíná probouzet, a tak se objevilo víc titulů na různé platformy a tak byste si mohli najít něco, co učaruje vašemu srdci. Ostatně, posuďte sami. Jízdní řád pro vás připravil a namluvil Honza Vondrášek.

Bleskovky

  • 12. 9. 2019 - Japonskou letní olympiádu příští rok doprovodí turnaje v Rocket League a Street Fighter 5.

  • 7. 8. 2018 - Bojovníci Sagat a G dorazili prostřednictvím nového updatu (v2.05) do Street Fighter V: Arcade Edition.

  • 7. 6. 2018 - Capcom s sebou na E3 2018 přiveze demoverze her Mega Man 11, Mega Man X Legacy Collection 1 + 2, Monster Hunter Generations Ultimate a Street Fighter V: Arcade Edition.

  • 29. 1. 2018 - V Monster Hunter World na vás čekají úkoly, po jejíchž splnění můžete procházet světem hry s Ryem a Sakurou ze Street Fighter V.

  • 26. 1. 2018 - V bojovce Street Fighter V na vás od zítřka čekají výzvy, po jejíchž splnění obdržíte kostýmy na motivy hry Monster Hunter World.

  • 10. 10. 2017 - Neoficiálně: Capcom uvolnil na vývoj DLC pro hru Street Fighter V dvakrát více financí než na vývoj plné hry Marvel vs. Capcom: Infinite.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
74/100
Datum recenze:
10. března 2016
Recenze