Star Wars: Battlefront II (2005)

Star Wars: Battlefront II (2005)

Články

Conan Exiles, The Surge, Technomancer a Outcast jsou vaše v rámci předplatného na konzolích

Poslední týden v měsíci je tradičně obdobím, kdy Microsoft a Sony odhalí hry pro nadcházející měsíc, kterých se dočkají předplatitelé jejich služeb Games with Gold a PlayStation Plus. Sony nám značně usnadnila práci, když ze svého předplatného nadobro odstranila podporu PlayStationu 3 a Vity, takže budete pravidelně vídat jen dva kousky pro PS4. U Microsoftu se zatím nic nemění, čtyři hry jako obvykle.

Síla vás provázej, GOG.com nabízí pořádné slevy na Star Wars hry

Jelikož se blíží 4. květen (May the Fourth be With You), GOG.com spouští slevovou akci na celou řadu titulů spojených se ságou Star Wars. Pokud vám tedy nějaký kousek v digitální knihovničce chybí, teď je ten správý čas na doplňování, protože v rámci Blaster a Saber Bundlu jde sehnat tyto hry s 37% respektive 76% slevou. Což už je nabídka, která se neodmítá, protože tohle jsou droidi, které hledáte.

Série Star Wars: Battlefront byla více než jen kvalitní kopií Battlefieldu

Představení nového dílu série Star Wars: Battlefront je vnímáno s různým očekáváním. S oběma staršími díly Battlefront z let 2004 a 2005 je svázána vzpomínka na hry, které byly faktickým klonem Battlefield 1942, zasazeným do filmového světa Hvězdných válek. Když si ale na oba veterány detailně posvítíme, odhalíme dvě hry, které patří spíše mezi lepší tituly inspirované filmovým světem. Proč? Protože zdroj inspirace v lecčems překonaly. 

Humble Bundle nabízí kolekci devíti Star Wars titulů za babku

Lákavou nabídku pro milovníky slev a Hvězdných válek zároveň si připravil aktuální Humble Bundle. Nabízí rovnou devět her s tématikou hvězdných válek a jak je u Humble Bundle dobrým zvykem - cenu si stanovují opět sami hráči. Při zaplacení určitého obnosu však dostanou něco navíc, a pokud zaplatí víc jak aktuální průměrnou částku, tak bude počet her ve virtuálním košíku ještě větší.

Druhá vlna Star Wars her na GOGu přinesla i digitální premiéru X-Wing vs. TIE Fighter a X-Wing Alliance

Fanoušci Hvězdných válek v herním podání mají opět důvod vytáhnout dobře naučeným pohybem platební karty, aby si nekompromisním zadáním všech potřebných údajů rozšířili svou knihovnu na GOG o minimálně trojici "nových" titulů. Uvozovky jsou na místě, protože svou digitální premiéru si včera odbyla trojice her Star Wars her: X-Wing vs. TIE Fighter, X-Wing Alliance a Galactic Battlegrounds. Nejde tedy o nové hry v pravém slova smyslu, ale jsou nové v katalogu GOG a vůbec poprvé si je můžete pořídit v digitální verzi. A nejenom je, protože v rámci partnerství s Disney jsou na GOG nově k mání ještě další tři Star Wars hry.

Šance na zachování online multiplayeru v Battlefield a Command & Conquer hrách stále žije

„Už sem řek, po žních jdeš off-line,“ zahřímala EA a oznámila padesátce svých titulů, že od konce června letošního roku přijdou o podporu online multiplayeru a některé z nich na to konto definitivně upadnou v zapomnění. Jiné se však na vlnách internetu udrží díky alternativnímu řešení buď od fanoušků nebo služeb od třetích stran. EA tak jako další firma v řadě reaguje na již dříve anoncované uzavření serverů služby GameSpy, kterou pro realizaci multiplayeru ve svých hrách používala celá řada firem včetně Nintenda. Jaké hry od EA konkrétně se na konci června ponoří do digitální tmy?

Bleskovky

  • 5. 1. 2018 - Disney vydal nový multiplayerový patch pro Star Wars Battlefront II z roku 2005.

  • 3. 10. 2017 - Disney oživilo multiplayer hry Star Wars: Battlefront 2 z roku 2005 - do boje se můžete zapojit přes Steam i GoG.

  • 28. 12. 2016 - Conquest módu se pravděpodobně ve Star Wars: Battlefront 2 nedočkáme.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
22. listopadu 2005
Recenze