Space Hulk: Deathwing
Věková dostupnost

Space Hulk: Deathwing

Články

MudRunner 2 odhaluje krásu přírody a těžkých strojů

V uplynulých dvou dnech proběhla každoroční akce WhatsNextFocus, na které vydavatel Focus Home Interactive odhalil své plány do budoucna. Došlo k oznámení nových partnerství i práce na nových hrách a ukázaly se taky už známé tituly, mezi kterými nechyběly The Surge 2, A Plague Tale: Innocence, GreedFall a MudRunner 2.

Francouzský vydavatel Bigben Interactive odkoupil studio Cyanide, tvůrce Styxe a Blood Bowlu

S blížící se výstavou E3 ubývá oznámení her, a naopak přibývá informací z ostatních soudků herního průmyslu. Nová studia vznikají raketovou rychlostí, o něco pomaleji zanikají a sem tam změní majitele. Nedávno došlo k převzetí tvůrců Firewatch společností Valve, nyní tu máme stejný, ale zásadnější krok na francouzském trhu.

Vesmírní mariňáci se mohou těšit na nové hračky v Enhanced edici střílečky Space Hulk: Deathwing

O předminulých Vánocích jsme se mohli dočkat parádního zážitku ze světa Warhammeru 40,000, respektive jeho deskové odnože Space Hulk. Stejnojmenná hra s podtitulem Deathwing slibovala akční kooperaci ve stylu Left 4 Dead stejně jako singleplayerovou kampaň. Jak moc špatně to nakonec dopadlo se dočtete v tehdejší Ondrově recenzi. Nyní se na nás chystá vylepšená edice s novým obsahem.

Space Hulk: Deathwing rozšiřuje s novými zbraněmi i nesmiřitelný Interrogator Chaplain

Když vyšla akce ze světa Warhammeru 40,000 Space Hulk: Deathwing, bylo to do velké míry zklamání (viz recenzi). Nevýrazné prvky hratelnosti byly v singleplayeru ubíjející a ani kooperativní multiplayer nedosáhl zábavnosti třeba Warhammer: Vermintide. Navíc oběma módům srážely vaz technické chyby, které vývojáři ze Streum on Studio likvidují doteď. S opravami ale vydávají i nový obsah, který pomalu, ale jistě, podobně jako Terminator prodírající se skrz vlny Tyranidů, hru vylepšují. Ten nejnovější přináší ikonického Interrogator Chaplaina.

Nový LEVEL 271 sleduje české hry a budoucnost Nintenda

Právě vyšel nový LEVEL 271 a obálka s Linkem upozorňuje na jedno z jeho hlavních témat. Vedle dojmů z chystané konzole Nintendo Switch i The Legend of Zelda: Breath of the Wild se ale můžete těšit i na řadu dalších zajímavých článků. Za všechny jmenujme třeba obří ročenku českých her, téma o složité tvorbě herních filmečků nebo text o hrách, které dozrály až mnoho měsíců či let po vydání. LEVEL 271 najdete už nyní ve všech dobrých trafikách, supermarketech, prodejnách JRC a Brloh a v elektronických distribucích Alza Media a Floowie. !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '234572886741524'); fbq('track', "PageView");

Trailer k vydání Space Hulk: Deathwing vás na hru skvěle naladí

Pokud máte byť jen trochu slabost pro temnou a fanatickou poetiku universa Warhammer 40,000, jsem si celkem jistý, že upoutávka na Space Hulk: Deathwing vám nalije svěží krev do žil. Zaměřuje se na to hlavní, tedy roli zdánlivě nezastavitelných terminátorů z kapituly Dark Angels, kteří se vydávají kvůli temnému (jakému jinému také) proroctví do útrob Space Hulku, aby čelili hordám Genestealerů a nejspíš i něčeho horšímu.
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
58/100
Datum recenze:
12. ledna 2017
Recenze