Space Hulk

Space Hulk

Články

Tvůrci Space Hulk Ascension a Jagged Alliance: Flashback zavírají krám, došly peníze

Dánské studio Full Control přestává dělat hry a víceméně končí svoji činnost. Tým známý díky hrám Space Hulk Ascension či loňské Jagged Alliance: Flashback prakticky zavírá své brány poté, co jim došly finance. Jakákoli další tvorba zcela jistě světlo světa nespatří, neboť se studio podstatně zužuje a bude existovat již jen jako tým zajišťující podporu vydaným hrám. Plány ohledně DLC se údajně nemění, je však otázkou, zda se v brzké době nezmění i to.

Na Steam přistály dvě nové kampaně pro Space Hulk

Space Hulk byl sympatickou snahou jak představit dnešním hráčům starou klasiku, ale nepovedlo se to zcela na jedničku. Hra od Karla Drdy vyfasovala pětku, ale zase je pěkné, že se vývojáři nevrhli rovnou na další díl. O “jedničku” se starají a teď ji rozšířili rovnou o dvě stahovatelné kampaně. Kousky s názvy Defilement of Honour a Sword of Halcyon můžete už nyní koupit na Steamu a vrhnout se do nových dobrodružství vesmírných mariňáků.

Space Hulk dostane ještě letos další kampaň o třech misích

Celkem očekávaný Space Hulk nakonec plave spíše ve vodách průměru, ale to vůbec nevadí. Pokud vás snad naše recenze odradila, nemusíte zoufat a stačí si počkat. Za pár měsíců bude hra víc odladěná, vyjde jedna kampaň zdarma a ke konci roku by se měla objevit druhá mini kampaň o třech misích. Lépe řečeno to bude rovnou datadisk, který bude založený na klasické kampani Fangs of Fenris a do hry přidá staré známé Wolf Guard.

Tahový Space Hulk dostane novou kampaň zdarma

Space Hulk, herní adaptace deskové hry ze světa Wahrammer 40,000, nedopadla tak, jak bychom si všichni představovali (viz naše recenze). Nebyl to ale ani strašlivý průšvih, a tak má smysl se o hru dále zajímat - pokud patříte mezi skalní fandy tématiky. Tvůrci si toho, že vše nebylo OK, jsou vědomi a rozhodli se, jako gesto pro všechny majitele Space Hulk na Steamu, vydat novou kapitolu zdarma.

Vydání Space Hulk doprovází startovní trailer

Nabubřelost, rozmáchlost a pořádnou akci, tedy to, co jsme zvyklí od startovních trailerů očekávat, v novém videu na Space Hulka nedostaneme. Tvůrci na to jdou jinak. Klidněji a spíše přes příběh. Nastíní se zápletka, ukážou se vojáci v plné polní, pak vás čeká pár momentů očima různých hrdinů atd. Na konci je z toho hra a čeká se na váš příkaz.

Klaustrofobický Space Hulk vyjde za dva týdny

Už tu brzy bude. Řezání Genestealerů na kusy, hrdinské bránění jejich přesile, umírání s císařovým jménem na rtech. Jednoduše řečeno, tahová strategie Space Hulk od kodaňských Full Control vychází 15. srpna a už nyní si ji můžete na Steamu předobjednat, za což se vám odmění unikátní standartou pro multiplayer a skinem Genestealera pro kampaň.

Bleskovky

  • 2. 8. 2018 - Členové PS Plus programu obdrží v srpnu Mafia III (PS4), Dead by Daylight (PS4), Bound by Flame (PS3), Serious Sam 3: BFE (PS3), Draw Slasher (PSV), Space Hulk (PSV), Here They Lie (PSVR) a Knowledge is Power (PlayLink).

  • 3. 12. 2014 - V roce 2015 dorazí na eShop WiiU hra Space Hulk, která vyšla před rokem na STEAMu.