Soldier of Fortune II: Double Helix

Soldier of Fortune II: Double Helix

Články

Vyobrazení Prahy a Česka ve hrách: (post) komunistická pasivita a středověká exotika

I když je značka Deus Ex v naších zemích oblíbená, oznámení třetího dílu Deus Ex: Mankind Divided se přesto setkalo s větší než obvyklou dávnou entusiasmu. Ukázalo se totiž, že jednou z lokací ve hře je i futuristická Praha. Zdaleka nejde o tak mimořádnou událost, jako byly první výskyty českého prostředí ve hrách dekádu, dvě nazpět. O to větší otázkou ale je, jak si vývojáři z Eidos Montreal Prahu konce 30. let 21. století představují. Obvyklá vykreslení českého hlavního města, potažmo i zbytku Čech, Moravy a Slezska, totiž jako červená nit klišé spojují dva hlavní motivy: pasivita domácích v krizové situaci a drsná "východní" exotika.

Soldier of Fortune II - návod 3.část

Třetí díl návodu na akci Soldier of Fortune II přináší popis závěrečných misí ve hře, ve kterých se vypravíte na zasněženou Kamčatku, švýcarské letiště a pak odhalíte i zrádce ve vlastních řadách.

Soldier of Fortune II - návod 2.část

V druhé části návodu na kontroverzní akční hru Soldier of Fortune II si popíšeme, jak poslat loď Seaward Star ke dnu, cestu temnými uličkami Hong Kongu a jak se prostřílet nemocnicí v New Yorku.

Soldier of Fortune II - návod 1.část

Cílem hry Soldier of Fortune II není zaměstnávat mozkové závity, ale přesto se tu a tam vyskytne zákysové místo. Proto jsme připravili tento návod, jehož úvodní část popisuje mise v Praze a Kolumbii.

Soldier of Fortune II: Double Helix je gold

Activision a Raven Software dnes oznámili, že pokračování oblíbené krosičky Soldier od Fortune II: Double Helix už je hotovo a na cestě do lisoven, takže by měla vyjít v USA kolem 22.května.

Soldier of Fortune II - první dojmy

Krvavá střílečka Soldier of Fortune II se tento čtvrtek dočká vydání multiplayer dema, které jsme pořádně otestovali o něco dříve a díky tomu Vám nabízíme naše kladné dojmy především z módu Infiltration.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
28. května 2002
Recenze