zavřít

Soldier of Fortune II: Double Helix je gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Activision a Raven Software dnes oznámili, že pokračování oblíbené krosičky Soldier od Fortune II: Double Helix už je hotovo a na cestě do lisoven, takže by měla vyjít v USA kolem 22.května.

Právě kvůli akčnosti, brutálnosti a všudypřítomné krvi je tato hra určena hráčům od osmnácti let. Stejně jako v původní hře, i zde převezmete roli Johna Mullinse, vojenského poradce pracujícího pro vysoce tajnou agenturu známou pod pojmem The Shop. V rámci utajení a za použití palebné síly se opět pustíte do široké řady misí, v nichž půjde např. o záchranu rukojmích, shromažďování informací a klasické "search&destroy" ;)

Máte-li zájem dozvědět se o tomto titulu více, přečtěte si naše první dojmy nebo navštivte galerii plnou screenshotů. V našem archivu můžete rovněž najít několik filmečků a multiplayer test/demo.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.