Skyshine's Bedlam

Skyshine's Bedlam

Články

Skyshine's Bedlam se díky Redux aktualizaci mění před očima v lepší hru

Tahové postapokalyptické RPG Skyshine's Bedlam je v prodeji od září minulého roku, nicméně vydáním práce vývojářů neskončila. Ačkoliv byl nápad solidní, v celkovém konceptu chyběla spousta prvků, které by v titulu tohoto typu měly být. I v naší recenzi jste si mohli přečíst, že s řadou updatů by mohlo jít o mnohem zábavnější titul. Autoři naslouchali názorům z hráčské komunity a připravovali řadu zásadních změn, které na hru aplikují s updatem jménem Redux.

GamesPlay: hrajeme obtížnou postapo tahovku Skyshine's Bedlam

Jestli na Skyshine's BEDLAM něco zaujme prakticky každého na první pohled, je to grafická stylizace postapokalyptického světa, do něhož tvůrci ze studia Skyshine Games zasadili tahové RPG s roguelike nádechem. Hezká grafika však dobrou a zábavnou hru nedělá a podle uživatelských recenzí na Steamu by se mohlo zdát, že tvůrci právě herní složku poněkud podcenili. V obecném měřítku se ale názory na hru velmi různí, takže bude nejlepší, když se jí na zoubek podíváme sami. A vy můžete být u toho, když si pustíte následující gamesplay video.

Konečně vyšla postapokalyptická tahovka Skyshine's Bedlam

Rogue-like tahovka Skyshine's Bedlam odehrávající se v postapokalyptickém světě má svůj vývoj zdárně za sebou. Hra je už dostupná na PC skrze Steam, jak nám oznamuje čerstvě vydaný startovní trailer. Ten se sice zaměřuje hodně na akční stránku hry, ale Skyshine's Bedlam toho nabídne mnohem, mnohem víc, než jen střílení.

Postapokalyptická tahovka Skyshine's Bedlam je za rohem

Na enginu, na němž stála už povedená Banner Saga, se k nám nezadržitelně blíží postapokalyptická tahová strategie Skyshine's Bedlam, respektive její vydání. V ní se v roli Mechanika ujímáte řízení obrovitého kolosu Dozer, s jehož pasažéry máte projet pouštní pustinu plnou nebezpečí až do vytouženého Aztec City. K tomu ovšem budete potřebovat zkušenou posádku, dost zásob a taktický přehled, který uplatníte na čtverečkové mapě v tahových soubojích. Co vše budete jako Mechanik muset zvládnout vám vysvětlí video, které najdete uvnitř článku.

Stylová postapo tahovka Skyshine's Bedlam přijede z pouště během podzimu

Skyshine's Bedlam, dříve známá pouze jako Bedlam, nechyběla na letošní E3 a navíc vyjde už letos na podzim. Strategické rogue-like tahové RPG, ve kterém hrajete za Mechanika, je ve vývoji už několik let, a současnou podobu hry, o níž jsme psali naposledy loni, představuje následující trailer.

Fight Club #199 HD: V izolaci

Jubilejní dvoustovka je za rohem a číhá, aby nám s úšklebem připomněla, že už podcasty na Games děláme skoro 4 roky. Ale zatím máme ještě klid. Při natáčení Fight Clubu #199 se sešli Petr, Lukáš a Pavel jako moderátor, aby připomněli párty se čtenáři a probrali zajímavá témata uplynulého týdne. Došlo třeba na následující:

Bleskovky

  • 12. 6. 2015 - RPG Bedlam vyjde na PC, Mac a Xbox One 13. srpna. V doposud neočíslovaný srpen dorazí titul také na PS4.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
67/100
Datum recenze:
1. října 2015
Recenze