Sins of a Solar Empire: Rebellion

Sins of a Solar Empire: Rebellion

Články

Mod roku na ModDB vyhrály Doom, Star Wars a Command & Conquer

S koncem roku neodmyslitelně souvisí zhodnocení těch nejlepších her v různých kategoriích. Naše „Best of 2017“ můžete očekávat v průběhu následujících dnů a týdnů, ale ještě předtím si posviťme na zahraniční web ModDB, který již pošestnácté nechal své uživatele zvolit deset nejlepších modifikací roku z rovné stovky kandidátů. Loni si zlato odnesl masivní S.T.A.L.K.E.R.: Call of Chernobyl, letos patří první příčka Brutal Doom.

Nejlepší modifikací roku 2014 je podle hráčů multiplayer pro českou hru Euro Truck Simulator 2

Tuzemští vývojáři si na sklonku roku 2014 připsali na své konto další úspěchy, i když zprostředkovaně. V hlasování několika desítek tisíc uživatelů renomovaného serveru ModDB totiž uživatelé vybrali za nejlepší modifikaci roku 2014 multiplayerový mod pro Euro Truck Simulator 2 od českého týmu SCS Software, a na čtvrtém místě se pak ještě umístila modifikace Breaking Point pro Arma 3. Úspěch kamioňácké modifikace, který hráčům z celého světa umožňuje jezdit v kolonách nebo zakládat dopravní firmy, je o to výraznější, že v hlasování porazila řadu dalších vynikajících modů včetně Star Trek Armada 3 pro Sins of the Solar Empire nebo STALKER: Lost Alpha.

Tvůrci Sniper Elite zažalovali autory Sins of a Solar Empire kvůli porušení ochranné známky

Málokdo ví o tom, že malé nezávislé studio Ironclad Games čelilo poslední dva roky právnímu sporu s vývojáři a vydavateli Rebellion Developments (tvůrci Sniper Elite) kvůli porušení ochranné známky Rebellion v názvu hry Sins of a Solar Empire: Rebellion. Ironclad Games celý zápas, který se odehrál před americkými soudy, shrnuli v příspěvku na svých stránkách a člověk se diví, kam až mohou některé firmy zajít v rámci vymezování svého území.

CGI trailer ze Sins of a Solar Empire: Rebellion

Ze Stardocku vypadl pohledný trailer z chystané sci-fi strategie Sins of a Solar Empire: Rebellion. Dozvíte se v něm, co předcházelo zformování Nouzové obchodní koalice; jak se rukovalo do armád; kterak se z původně obchodní flotily stala specializovaná armáda, bojující proti cizákům z Adventu. Od té doby ale uplynulo třicet let, koalice se hroutí, jednotlivé frakce začínají bojovat proti sobě a také Adventi zápasí sami se sebou...

Mateřské lodě ze Sins of a Solar Empire: Rebellion

V samostatném přídavku Sins of a Solar Empire: Rebellion se každá z dosavadních tří ras rozdělí na frakce loajalistů a rebelů a tím v podstatě určí převažující herní taktiku v datadisku. Rebelové pod TEC budou ideální, pokud rychle střídáte terče a snažíte se nikde nezůstat na jednom místě. Vasarijští separatisté jsou nejlepšími adepty na diplomacii, poněvadž dovedou udržet mír skoro s každým, kdežto vasarijští loajalisté zase představují jednu z nejútočnějších stran ve hře, prohlásili autoři.

Oznámení datadisku Sins of a Solar Empire: Rebellion

Stardock na konferenci GDC oznámil první samostatný datadisk pro vesmírnou RTS Sins of a Solar...
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Datum recenze:
10. července 2012
Recenze