Sid Meier's Pirates!

Sid Meier's Pirates!

Články

Games TV vyráží na světová moře simulátoru Sailaway i do pirátských zátok

Strávili jste prázdniny u moře nebo dokonce na moři? S novým dílem našeho herního pořadu si můžete tenhle zážitek prodloužit. Na jedné straně realistické vlny i počasí moderního simulátoru, na druhé kanóny, šavle a dobývání přístavů i srdcí.

GOG nabízí za babku strategické série X-COM a Railroad Tycoon

Pokud se vám zdá, že na GOG v poslední době nevycházely žádné „staré dobré hry,“ máte pravdu. Situace se však mění s vydáním jedenácti titulů ze stáje 2K Games, mezi kterými nechybí X-COM, Railroad Tycoon a Freedom Force hry. V prvních dnech jsou navíc všechny dostupné s výraznou slevou.

Když hry stárnou: lesk a bída herních remaků

„Videohry, na rozdíl od filmů nebo hudby, vůbec nestárnou.“ Právě takový názor byl ještě před dekádou hojně slyšet z úst veteránů, dle jejichž nazírání zůstávají pravidla osmibitovek a arkád tesaná do kamene, a tudíž stejně platná dnes, jako kdysi. Průmysl však tuto moudrost ignoroval, a zvláště v posledních letech jsme se tak dočkali epidemie HD remaků, duchovních předělávek či totálního znásilňování někdejší značky.

Sid Meier's Pirates! homepage v provozu

Na této adrese spustili Atari oficiální stránky pro obchodně-námořní strategii Sid Meier's Pirates!, která bude předělávkou stejnojmenné klasiky z roku 1987 do nového kabátu.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Datum recenze:
15. prosince 2004
Recenze