zavřít

Games TV vyráží na světová moře simulátoru Sailaway i do pirátských zátok

Windows Xbox PSP

- Video autor: Lukáš Grygar Komentáře: 0

Strávili jste prázdniny u moře nebo dokonce na moři? S novým dílem našeho herního pořadu si můžete tenhle zážitek prodloužit. Na jedné straně realistické vlny i počasí moderního simulátoru, na druhé kanóny, šavle a dobývání přístavů i srdcí.

Zatímco pozoruhodný projekt Sailaway už v early accessu zaujme možností plavit se po širých světových oceánech pod dohledem skutečných meteorologických dat, dva starší kousky v dnešním dílu nadchnou každého fanouška časů, kdy Karibikem brázdily pirátské plachetnice.

Games TV vychází pravidelně každý týden a sledovat ji můžete přímo na Games.cz nebo na našem youtubovém kanálu.

Tagy: jachting Games TV simulator

Zdroje: Vlastní

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.