zavřít

Herní pořad Games TV představuje novinku autorů Bastionu a originální diablovku

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 MAC Linux

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Říkáte si, že originalita už je ve hrách mrtvá? Tak to vás nový díl našeho herního pořadu vyvede z omylu! Kromě nádherných novinek Pyre a plošinovky Sundered vám představí i jednu opomenutou hru z dalekého Chile, kombinující Diablo a... Street Fightera!

Všechny tři hry aktuálního dílu spojuje nejenom originalita, ale také skvělá výtvarná stránka a svébytný herní design. Zatímco v Pyre si vyzkoušíte bizarní rituální sport, Sundered a konečně chilská Abyss Odyssey vám důkladně osvětlí význam termínů "roguelike" a "metroidvania".

Games TV vychází pravidelně každý týden a sledovat ji můžete přímo na Games.cz nebo na našem youtubovém kanálu.

Tagy: akční fantasy RPG plošinovka 2D

Zdroje: Vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.