Sundered
Věková dostupnost

Sundered

Články

Herní pořad Games TV představuje novinku autorů Bastionu a originální diablovku

Říkáte si, že originalita už je ve hrách mrtvá? Tak to vás nový díl našeho herního pořadu vyvede z omylu! Kromě nádherných novinek Pyre a plošinovky Sundered vám představí i jednu opomenutou hru z dalekého Chile, kombinující Diablo a... Street Fightera!

Vyděšená Eshe odhaluje v akčním traileru datum vydání metroidvanie Sundered

Před půl rokem se vývojáři z Thunder Lotus Games (Jotun) vydali na Kickstarter se svým dalším projektem Sundered. Hra se tehdy setkala s obrovskou podporou fanoušků, která narůstala s každým dalším uvolněným trailerem. Nejnovější záběry z akčního nářezu s sebou přinesly i finální datum vydání, které je nastaveno na 28. července.

Hororová plošinovka Sundered představuje závěrečného bosse, kterému se pokaždé postavíte jiným způsobem

Autoři vikinské mlátičky Jotun přijeli na E3 s upoutávkou na jejich za měsíc vycházející hororovou akční plošinovku Sundered. Video představuje podobou závěrečného bosse hry.

Backeři z Kickstarteru se mohou pustit do hlubin šílenství bety Sundered

Tvůrci vikinské akce Jotun pilně pracují na svém dalším titulu Sundered. Jde o kombinaci akční plošinovky a hororu a pokud jste až doteď přemýšleli, jak tahle kombinace bude fungovat, nové video Resist to názorně předvádí. Zatímco zrakem sledujete cestu a boj hlavního hrdiny Esheho s kultisty z Eschatonu, na pozadí zní záznam vysílání generála Waterse.

Tvůrci Jotun zažívají s akční plošinovkou Sundered pohádkově úspěšný Kickstarter

Akční plošinovka Sundered se objevila na Kickstarteru teprve před několika desítkami hodin a vývojáři už bouchají šampaňské. Tvůrci povedené rubačky Jotun se s prosbou o finanční příspěvek obrátili na komunitu hráčů podruhé a znovu uspěli. Do konce kampaně zbývá ještě 29 dnů, ale cíl vybrat 25 tisíc kanadských dolarů se podařilo překonat za pouhých šest hodin od začátku kampaně. V tuto chvíli má hra na kontě už víc jak 53 tisíc dolarů.

Bleskovky

  • 17. 2. 2021 - Nový Humble Bundle nabízí skvělé indie hry jako Sundered, Chroma Squad či Epistory

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
74/100
Datum recenze:
1. srpna 2017
Recenze