zavřít

Hororová plošinovka Sundered představuje závěrečného bosse, kterému se pokaždé postavíte jiným způsobem

PlayStation 4 Windows MAC Linux

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Autoři vikinské mlátičky Jotun přijeli na E3 s upoutávkou na jejich za měsíc vycházející hororovou akční plošinovku Sundered. Video představuje podobou závěrečného bosse hry.

Obrovská kreatura s lidskou tváří vybafne na Eshe, hlavní postavu, z portálu vedoucího do jiných světů. Čtvrtý a zároveň závěrečný boss hry nese krkolomné jméno Nyarlathotep, a kromě děsivého řevu zatím nevíme, jakým stylem bude Eshe opakovaně posílat do říše mrtvých.

Vývojáři z Thunder Lotus Games připomínají, že Sundered bude mít více konců v závislosti na vašich rozhodnutích během hry. Předně tedy závisí na vaší volbě, zda absorbujete prastarou sílu z padlých monster, čímž se stanete výrazně silnějšími, ale po vzoru Lovecraftského hororu přijdete o část svého lidství, až úplně zešílíte, nebo zda odmítnete tento dvousečný dar.

Ať už se na své pouti rozhodnete jakkoliv, závěrečný souboj tím bude opravdu silně, ale zatím neurčitě ovlivněn. Zda budou mít tato rozhodnutí vliv i jinde, zatím také není jisté. Jasné však je, že budete umírat. Opravdu hodně. A s každou smrtí dojde k promíchání úrovně, kterou jste právě probíhali, včetně spawnpointů tuhých monster.

Sundered nechybí ani RPG prvky, kdy si za nasbírané Shardy vylepšujete postavu způsobem, jaký vám vyhovuje nejvíce. Zajímavě zní i úroveň stresu vašeho hrdiny (podobný mechanismus můžete znát třeba z Darkest Dungeon). Čím vystresovanější Eshe bude, tím častěji a na méně obvyklých místech bude potkávat zrůdné protivníky. Sundered vychází již příští měsíc na PS4, PC, Mac a Linux.

Tagy: akční fantasy E3 2017

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.