Darkest Dungeon
Věková dostupnost

Darkest Dungeon

Články

Temné RPG Darkest Dungeon dostává po 4 letech multiplayer

Hra bude o víkendu zdarma k vyzkoušení

Darkest Dungeon 2 je ve vývoji, vyrazí za hranice panství

Slyšíte vzdálené jásání? To jsou fandové vynikajících, hororově laděných RPG strategií, kteří se nemůžou dočkat dalšího depresivního nášupu. Slyšíte vzdálené úpění? To jsou znavení hrdinové, kteří se brzo vydají na další trnitou cestu lemovanou šílenstvím a smrtí. Chystá se Darkest Dungeon 2.

Nové hry, které vyjdou v příštím týdnu

Kde jsou ty časy, kdy vycházelo pár her za měsíc a těch opravdu zajímavých pár za sezónu? Naštěstí v dalekých devadesátkách a tak se můžeme s novým týdnem podívat na to, co v něm vyjde za nové tituly. Opět zde najdete najdete nejrůznější žánry, ale pokud bychom měli jeden vypíchnout, bude to pokračování populárního RPG - Pillars of Eternity II: Deadfire. A pokud neholdujete RPG, najdete zde jiné kousky. Přehled pro vás jako obvykle sestříhal a namluvil Honza Vondrášek.

Depresivní Darkest Dungeon se na jaře dočká DLC s nepříčetnými farmáři

Barva šílenství, neboli The Color of Madness, je další DLC pro výborné temné RPG Darkest Dungeon. Letos v létě jsme se dočkali přídavku The Crimson Court, který si u nás vysloužil osmičku stejně jako základní hra. Uvidíme, zda se historie bude opakovat. Tentokrát na vás ale nečekají monstra z hlubin nebo krvesajové. Hrozba totiž přišla z vesmíru.

Darkest Dungeon rozšíří jednoruká exotická hrdinka Shieldbreaker

Jste-li štítem v rukou zlovolného netvora, střezte se. Brzy budete rozetnuti, podrceni, zlomeni a zadupáni v prach, protože do Darkest Dungeon přichází nová hrdinka jménem Shieldbreaker. Do smutného, depresivního prostředí ji přivedly strašné sny, které si s sebou přinesla ze svého původního pouštního domova. Nemá jednu ruku, ale zato vládne kopím i štítem a její největší předností je ofenziva, protože je „smrtící jako zmije“.

Právě vychází upírské DLC The Crimson Court pro Darkest Dungeon

Nastal čas znovu se ponořit do temných kobek beznadějného světa v depresivním rouge-like RPG Darkest Dungeon. Zatáhněte závěsy, schovejte se před hřejivým sluncem a zamiřte vstříc smutku, sebelítosti a pohrdání životem svým i životy ostatních v novém datadisku The Crimson Court.

Bleskovky

  • 7. 1. 2016 - Darkest Dungeon obdrží českou lokalizaci. (thx Lávra)

DLC

Darkest Dungeon: The Butcher's Circus
Darkest Dungeon: The Butcher's Circus
RPG, Strategie
PC
28. květen 2020
Darkest Dungeon: The Color of Madness
Darkest Dungeon: The Color of Madness
RPG
PC, MAC, Linux
19. červen 2018
Darkest Dungeon: The Crimson Court
Darkest Dungeon: The Crimson Court
RPG
PC, MAC, Linux, Switch
19. červen 2017
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Datum recenze:
26. ledna 2016
Recenze