zdroj: Archangel Studios

Masivní modifikace Black Reliquary mění Darkest Dungeon v ještě horší noční můru

13. 3. 2023 16:30 | Novinky | autor: Jakub Malchárek |

Pokud máte špičkový lovecraftovský survival Darkest Dungeon projetý křížem krážem, zbystřete! Vakuum před vydáním druhého dílu vám totiž může pomoci vyplnit modifikace Black Reliquary. Totální konverze v traileru výše přibližuje, na co se v předělávce, která bude k vyzkoušení už za necelé dva týdny, můžete těšit.

Černý relikviář je masivní prastarý monument, zahalující temnotou a stínem údolí na dálném východě. Do nové pouštní lokace vás zavede vzducholoď Flameseeker, která bude zároveň základnou pro nákup a ošetřování zpráskaných dobrodruhů. Totální konverze provádí rozsáhlé změny v příběhu, upravuje soubojový systém, ekonomiku a přidává nové nepřátele, hudbu i děsivé bossy.

Příběh se točí kolem temného monolitu, v němž je pohřbeno pradávné zlo. Zapomeňte na všechno, co jste o Darkest Dungeon doposud věděli, protože Black Reliquary předělává téměř každý aspekt hry. Čeká vás dosud nejtužší výzva, která zanechá četné jizvy na tělech i duších vašich hrdinů a hrdinek.

Modifikace je svým způsobem unikátní už jen proto, že má vlastní stránku na Steamu. Čest, které se dostává jen hrstce titulů, protože úpravy her bývají většinou součástí Steam Workshopu. Mod bude ke stažení zdarma, jen musíte vlastnit původní hru včetně DLC The Shieldbreaker a Crimson Court.

Autory Black Reliquary můžete podpořit na Patreonu, případně sledovat vývoj modifikace na Twitteru. Nejlépe však uděláte, když si jejich práci vyzkoušíte na vlastní kůži 24. března, kdy hra vstupuje do předběžného přístupu.

Nejnovější články