Abyss Odyssey

Abyss Odyssey

Články

Herní pořad Games TV představuje novinku autorů Bastionu a originální diablovku

Říkáte si, že originalita už je ve hrách mrtvá? Tak to vás nový díl našeho herního pořadu vyvede z omylu! Kromě nádherných novinek Pyre a plošinovky Sundered vám představí i jednu opomenutou hru z dalekého Chile, kombinující Diablo a... Street Fightera!

LEVEL 245 vás společně s Destiny vezme na průlet sluneční soustavou

Po letní přestávce jsme zpět na stáncích s novým číslem Levelu. V pořadí 245. LEVEL se už několik hodin vyhřívá na stáncích, v obchodech JRC/Brloh a ve virtuálních výlohách elektronických distribucí Publero a Flowie. Všechno vypadá tradičně a obvykle, přesto je ale LEVEL 245 výjimečný. Poprvé od března 1999 si LEVEL můžete pouze číst - jak jsme oznámili v červenci, k Levelu už nebudeme pravidelně přidávat plné hry. Věříme ale, že ani tak na svůj oblíbený časopis nezanevřete. Od jeho restartu v loňském roce jsme kladli důraz hlavně na zajímavé texty a těch nabízí i LEVEL 245 více než dostatek.

Druhý díl Games TV ukazuje v akci The Sims 4

Textovou recenzi na The Sims 4 jste si na Games.cz mohli přečíst už minulý týden a vzhledem k tomu, že šlo o s přehledem nejčtenější článek na Games.cz za uplynulých 7 dní, je zřejmé, že vás pokračování téhle série stále zajímá. A další možnost dozvědět se něco navíc a k tomu ještě vidět hru v pohybu, přichází společně s druhým dílem pořadu Games TV, na kterém spolupracujeme s internetovou televizí Stream.cz.

Mix bojovky a plošinovky Abyss Odyssey od tvůrců Zeno Clash konečně vychází

Konečně nadešla chvíle, kdy chilské studio ACE Team (tvůrci dvoz Zeno Clash her) vydává svůj nový titul. Jde o kombinaci bojovky a plošinovky s názvem Abyss Odyssey, kterou dle dostupných materiálů vítáme s otevřenou náručí. Hra těží z jihoamerické mytologie a kombinuje tradiční fantasy prvky s nádechem kultury 19. století.

Krásná plošinovka Abyss Odyssey připomíná blížící se vydání dlouhým videem

Za týden vychází mix plošinovky a bojovky Abyss Odyssey od nezávislého chilského studia ACE Team, jehož členové mají na kontě třeba Zeno Clash. Že Abyss Odyssey stojí za pozornost, potvrzuje i nové video, které představuje důležité herní prvky, poodhaluje něco z příběhové zápletky a hlavně demonstruje osobitý vizuální styl. Přitom ale nejde o pózu, protože podle všeho půjde o pěkně drsnou bojovku.

Plošinovka Abyss Odyssey od tvůrců Zeno Clash se na vás vyřítí už v červenci

Chilské studio ACE Team má na kontě především podivnou, leč velmi zábavnou akci Zeno Clash a její méně zdařilé pokračování. S projektem Abyss Odyssey se však pokouší o zcela jiný žánr – plošinovku s prvky bojovky. V kůži jednoho ze tří hrdinů se ponoříte do hlubin jeskyní, zamořených nočními můrami mocného mága, který spí, a jeho sny sužují svět. Abyss Odyssey slibuje spoustu zajímavých prvků v oblasti příběhu a především hratelnosti, což si ověříme už 15. července, kdy hra vychází. Na Steamu už je ostatně hra k dispozici v rámci předobjednávky, za níž dostanete pořádnou slevu i soundtrack zdarma.

Bleskovky

  • 31. 5. 2017 - Update: Členové PS Plus programu obdrží v červnu Life is Strange (PS4), Killing Floor 2 (PS4), Abyss Odyssey (PS3), WRC 5:World Rally Championship (PS3), Neon Chrome (PSV, PS4)a Spy Chameleon (PSV). (+video)

Hodnocení Metacritic:
69/100