zavřít

Nový díl pořadu Games TV čelí ztrátám i šílenství nejenom v Hellblade

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Málokteré hře se povedlo zpracovat šílenství tak působivě a zároveň důstojně, jako Hellblade: Senua's Sacrifice. V novém dílu našeho herního pořadu se ale Lukáš podívá jak do podsvětí severského, tak do dalších světů a stavů, kterými si procházejí herní hrdinky a hrdinové, čelící bolestným ztrátám.

Tentokrát se dostane dokonce na pět různých her, z nichž každá nabízí unikátní pojetí a herní mechanismy. Zatímco třeba Brothers: A Tale of Two Sons nabídnou spíš pohádkovou melancholii, hororová adventura The Cat Lady se s nemazlí se svou hrdinkou, ani s námi.

Games TV vychází pravidelně každý týden a sledovat ji můžete přímo na Games.cz nebo na našem youtubovém kanálu.

Tagy: akční fantasy adventura 3rd person third person Games TV

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.