Shadowrun: Hong Kong

Shadowrun: Hong Kong

Články

Hitman a trilogie Shadowrun zdarma? Epic tahá esa z rukávu

A příští týden chystá další skvělou pecku

Další velké nákupy. Paradox bere pod svá křídla tvůrce BattleTechu a Shadowrunu

Uběhl teprve týden od chvíle, kdy si Avalanche Studios našli nového majitele v dánské společnosti Nordisk Film, a už tu máme další velký přesun peněz. Tentokrát došlo na Harebrained Schemes, které můžete znát díky novodobé taktické sérii Shadowrun a čerstvé novince BattleTech. Stejně jako v případě Avalanche nedochází k velkým změnám uvnitř firmy.

Začal letní výprodej na Steamu - co (by) si koupila redakce Games.cz

Letní slevy na GOGu skončily, podobné cenové šílenství začalo na Steamu. V průběhu následujících dní jsou k mání všechny možné tituly s různě velkou slevou oproti ceně normální. A protože nejsme jiní než vy, máme také seznam her, které bychom asi za plnou cenu minuli, ale ve slevě jen těžko odoláme. Proto jsme dali dohromady redakční tipy na hry, které by vás mohly v probíhající letním výprodeji na Steamu zajímat.

Bleskovky

  • 13. 1. 2015 - Harebrained Schemes se podařilo vybrat během krátké chvilky od spuštění Kickstarter kampaně cca 150 tisíc dolarů pro hru Shadowrun: Hong Kong. Dvanáctihodinová délka hry je tímto zaručena, následující prostředky poslouží k dalšímu rozšíření hry.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
81/100
Datum recenze:
29. srpna 2015
Recenze