Sea of Thieves
Věková dostupnost

Sea of Thieves

Články

Rare představilo krásnou Everwild, vývoj Sea of Thieves pokračuje

Sea of Thieves možná není tou hrou, kterou jsme očekávali a ve které bychom chtěli trávit čas, ovšem jedno se studiu Rare musí nechat – nevzdává se. Sea of Thieves dostává další a další updaty zdarma pro hráče, kteří se stále plaví po mořích. Ale přece jste si nemysleli, že to bude už navždy jen o jedné hře. Rare oznámilo krásnou Everwild.

Xbox X019: Sledujte oznámení nových her a informace o Age of Empires IV

Od posledního livestreamu Inside Xbox na E3 uběhl necelý půlrok a další livestream proběhne v rámci londýnské akce X019 tento čtvrtek. Pokud můžeme věřit traileru od Microsoftu, bude to ten největší vůbec – objevit by se na něm měly nové tituly, novinky o více než deseti hrách od Xbox Game Studios, změny v rámci Game Passu i čerstvá porce informací o chystané streamovací službě Project xCloud.

Nová sezóna v Sea of Thieves přináší mazlíčky a mikrotransakce

Ve středu nastane ten den, kdy v Sea of Thieves dojde ke střídání tematických updatů. Skončí událost Dark Relics a započne Smuggler’s Fortune. Spolu s ní se do hry konečně dostanou dlouho očekávaní mazlíčci, kteří jsou ale úzce spjatí s nově otevřeným obchodem a mikrotransakcemi.

Xbox Game Pass na PC zahrnuje Metro Exodus, Hellblade, Forzu Horizon 4 a spoustu dalších

Microsoft koncem května oznámil plán rozšířit své předplatné Xbox Game Pass na počítače s Windows 10, aby následně během dnešního večera celou akci naplno rozjel. Už tedy známe cenu služby i hry, které si za měsíční poplatek propůjčíte. Vedle klasického Game Passu bylo zpřístupněno i předplatné Xbox Game Pass Ultimate.

5 her, které už na příští E3 nechceme vidět

Znáte to sami. Když se na E3 ukázal třeba takový Crackdown 3, začali jsme v redakci vždycky zívat a určitě jsme nebyli sami. Hru si může vydavatel na E3 ukázat, kolikrát chce, ale když tam vidíte jednu věc rok co rok a pořád vypadá tak nějak stejně, už vás to jednoduše nebaví. Zatímco jiným se tolik pozornosti nedostává, některé kousky se na E3 protáčí příliš často. Pojďme si na hříšníky ukázat prstem.

Bleskovky

  • 14. 6. 12:50 - Sea of Thieves navštíví piráti z Karibiku včetně Jacka Sparrowa

  • 19. 3. 11:14 - Sea of Thieves slaví třetí narozeniny a 20 milionů hráčů

  • 27. 1. 11:41 - Sea of Thieves zahajuje svou první sezónu

  • 3. 12. 2020 - Sea of Thieves přechází na sezóny a zavádí battle pass

  • 1. 10. 2020 - Nové plachty v Sea of Thieves svítí ve tmě a jejich koupí pomůžete boji s rakovinou

  • 27. 7. 2020 - Nejprodávanější hry na Steamu za červen? Crysis 3, Journey či The Sims 4

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
67/100
Datum recenze:
4. dubna 2018
Recenze