Resident Evil: Revelations HD

Resident Evil: Revelations HD

Články

Zkontrolujte HW požadavky PC verze Resident Evil: Revelations

Dá se asi říci, že v rámci všech Resident Evil her za minulý rok byla 3DS verze Resident Evil: Revelations nejpovedenější a nejvěrnější originálu, viz recenzi Honzy Vitíka. Takže fakt, že nyní přijde opečovávaný port i na konzole a PC, je jistě vítaný všemi fanoušky série. Capcom nyní zveřejnil hardwarové požadavky RESI: Revelations včetně několika screenshotů z PC verze. Nechoďme kolem hardwarové kaše, zde jsou požadavky:

Další várka novinek pro konzolové/PC verze RESI: Revelations

Capcom se snaží seč může, aby hráči brali konzolové a PC verze Resident Evil: Revelations jako zbrusu novou hru, ne jako port z handheldu 3DS. Těžko říci, jestli to tak na vás opravdu působí a strategie funguje, ale je fakt, že těch novinek, byť spíše drobných, bude ve velké verzi hry celkem dost.

RESI: Revelations si na konzole a PC přinese pekelnou obtížnost

Jestli loni fandy Resident Evilu nějaká hra nezklamala, byla to Resident Evil: Revelations pro 3DS, která si u nás vysloužila krásnou osmičku. Ostatně i díky tomu se tahle handheldová záležitost dočká HD portu na „velké“ platformy, tedy PS3, X360, Wii U a PC. A kromě vylepšené grafiky dostane do vínku i extra náročný Infernal mód.

Jill Valentine a Hunk ukazují grafiku RESI: Revelations

Až na konci května vyjde na PC, PS3, Wii U a X360 port akční hororovky Resident Evil: Revelations z handheldu 3DS, bude vypadat zhruba tak, jak naznačuje v článku plácnuté video se záběry ze hry s Hunkem. Tzn., nebude to žádný výkřik nejmodernější grafiky, ale zároveň ani žádný průšvih a ostuda. Zvlášť, když si člověk uvědomí, že původně hra běžela na dvou displejích handheldu od Nintenda, který rozhodně netrhá rekordy výkonnosti.

RESI: Revelations nebude na PC a konzolích dělat ostudu

Včera oznámený port Resident Evil: Revelations z handheldu 3DS na PC a prakticky všechny...

Capcom oznámil Resident Evil: Revelations pro PC i konzole

Překvapivě povedený Resident Evil: Revelations, který v únoru loňského roku poměrně úspěšně zaútočil na Nintendo 3DS, si budete moct užít i pokud 3D krabičku od Nintenda nevlastníte. A ne, na jiný handheld či mobilní systém se hra portovat nebude. Capcom dnes oznámil, že Resident Evil: Revelations vydá na PC, Xbox 360, PlayStation 3 a Wii U. Majitelé handheldu PlayStation Vita mají smůlu, na handheld od Sony se nedostalo. Capcom slibuje nejen HD grafiku, ale také nový obsah jak ve hře, tak na speciální online síti.

Bleskovky

  • 22. 11. 2017 - Na evropském trhu se budou prodávat Switch tituly Resident Evil Revelations a Resident Evil Revelations 2 pouze digitálně.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
15. září 2013
Recenze