zavřít

RESI: Revelations si na konzole a PC přinese pekelnou obtížnost

Windows PlayStation 3 Xbox 360 Wii U

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jestli loni fandy Resident Evilu nějaká hra nezklamala, byla to Resident Evil: Revelations pro 3DS, která si u nás vysloužila krásnou osmičku. Ostatně i díky tomu se tahle handheldová záležitost dočká HD portu na „velké“ platformy, tedy PS3, X360, Wii U a PC. A kromě vylepšené grafiky dostane do vínku i extra náročný Infernal mód.

V jeho rámci byste měli dostat pořádně zabrat. Změní se pozice nepřátel, bude jich víc, překvapení na vás čekají na každém rohu a prostě, tohle by měl být opravdu survival horor, kdy se sice hra nezbavuje akčního rázu, ale zároveň je silným kompromisem ke starým dílům – což ostatně byla už původní 3DS verze a tohle zvednutí laťky by mělo ještě více pomoci. Titul vychází 24. května.

Tagy: zombie horor survival HD remake third person

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.