Humble Bundle nabízí výhodný balíček ságy Resident Evil
zdroj: Foto: Capcom

Humble Bundle nabízí výhodný balíček ságy Resident Evil

11. 8. 2022 15:35 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Série Resident Evil je s námi už víc než čtvrt století a za tu dobu vyprodukovala nejen osm dílů hlavní linie, ale také velké množství různých spin-offů a levobočků. Pokud byste si rádi doplnili vzdělání poznáním těch nejdůležitějších iterací, může vám na PC přijít vhod aktuální balíček v nabídce Humble Bundle.

Už za jedno euro si můžete pořídit HD verzi vůbec prvního Resident Evilu spolu s Resident Evil: Revelations HD a první epizodou Resident Evil: Revelations 2. Od necelých deseti eur k této nabídce přibydou kompletní Revelations 2 v Deluxe edici, ale také Resident Evil Zero HD, Resident Evil 5 a Resident Evil 6.

Ta největší nadílka vás čeká v případě, že budete ochotni zaplatit necelých 30 eur, v takovém případě totiž mimo všech výše zmíněných titulů dostanete také HD verzi Resident Evilu 4, moderní remaky druhého a třetího dílu a také díl sedmý. Bonusem je potom kupon na 50% slevu na pořízení loňského Resident Evil Village.

Capcom v současné době pracuje na remaku čtvrtého dílu, který by měl na současnou generaci konzolí a na PC dorazit příští rok. Ještě letos se pak dočkáme dodatečného obsahu pro Village, který obohatí nejen režim Mercenaries, ale umožní také celou hru projít z pohledu třetí osoby a nabídne novou příběhovou kapitolu, ve které se zhostíme Rose Winters, dcery protagonisty posledních dvou dílů.

Nejnovější články