Remnant: From the Ashes

Remnant: From the Ashes

Články

THQ Nordic si pořídila tvůrce Darksiders a MotoGP, chystá další Saints Row, Dead Island a TimeSplitters

Na chvilku byl od THQ Nordic pokoj, ale to jen proto, že se potají schylovalo k dalším velkým nákupům. Gigant do svého už tak obrovského portfolia přidává další zajímavé kousky a aby nebyl ve struktuře firmy takový binec, hodlá se k 17. září přejmenovat na Embrace Group.

V Remnant: From the Ashes si užijete postapo i mytické potvory

Jsou to démoni? Mimozemšťani? Mytologická monstra? Tvůrci Remnant: From the Ashes o bytostech obsazujících už tak dost postapokalyptický svět prozrazují jen to, že přišly z jiné dimenze. Vy se naproti tomu musíte spojit s až čtyřmi dalšími hráči, přežít v těchto nehostinných podmínkách a vymýtit podivnou invazi, ať už přišla, odkud chtěla.

Koukněte na hodinu z hraní střílečky Remnant: From the Ashes

Na Zemi došlo k invazi. Démoni z jiných dimenzí rozsévají smrt a hrstka dobrodruhů se rozhodla zjistit, co mají kromě vraždění za lubem. Sami nebo v kooperaci čtyř hráčů navštěvujete mimozemské světy, kde čelíte hordám agresivních nepřátel. A nutno dodat, že Remnant: From the Ashes nevypadá vůbec špatně.

Kooperativní akce Remnant: From the Ashes od tvůrců Darksiders III dorazí v létě

Třetí Darksiders bohužel nebyli žádný zázrak a u kritiků si to nehezky slízli. Prodejně také nejde o žádný trhák, nicméně vývoj hry se zaplatil a pro vydavatele THQ Nordic zůstávají jezdci Apokalypsy stále důležitou značkou. Vývojové studio Gunfire Games mezitím už finišuje novou značku Remnant: From the Ashes.

Darksiders III ještě nevyšlo a tvůrci už odhalují novou kooperativní střílečku Remnant: From the Ashes

Studio Gunfire Games před pár dny oznámilo datum vydání svého aktuálního titulu Darksiders III na letošní listopad. S dalším projektem ale nehodlají vůbec otálet. Nová značka Remnant: From the Ashes se odhaluje prvním trailerem, který slibuje akční kooperaci ve zdevastovaném světě plném roztodivných emzáků.
Hodnocení Metacritic:
77/100