Rememoried

Rememoried

Články

V české hře Rememoried se můžete zasnít i s otevřenýma očima

Pokud vás bavily nebo nějakým jiným stylem oslovily hry typu Proteus, Dear Esther nebo Mind, mohl by vás zajímat i projekt Rememoried, který je ode dneška dostupný na Steamu. Jde o vizuálně zajímavý videoherní trip, ve kterém se posouváte do dalších úrovní snu ne tím, že něco uděláte, ale tím, že na něco zapomenete. Rememoried je navíc pro tuzemské hráče zajímavá tím, že jde o hru české provenience, kterou má na svědomí jeden jediný člověk – Vláďa Kudělka.

Tea Club #15: Vláďa Kudělka o Rememoried

Jestli jste nedávno viděli trailer na českou hru Rememoired, možná jste se podivili. Co to má být? To je hra? A o čem? Prý se v ní bude pracovat se sny, tvrdila tisková zpráva. Z toho jsme nebyli moc moudří. Proto v novém Tea Clubu přijal místo na pohovce pro hosta Vláďa Koudelka, který jako samojediný autor za Rememoired stojí.

Česká explorativní adventura Rememoried vyjde na konci srpna

Po téměř dvou letech vývoje jde jednočlenné české studio Hangonit (Vladimír Kudělka) s kůží na trh. Novinka v podobě poměrně netradiční explorativní adventury Rememoried se podívá na pulty digitálních obchodů 31. srpna letošního roku. Hra už prošla schvalovacím kolečkem na Greenlightu, a tak je na svůj debut na Steamu připravená. Jakmile v srpnu vyjde, můžete si ji zahrát na PC, Mac a Linux.
Hodnocení
GAMES.cz
4/10
Datum recenze:
29. září 2015
Recenze