zavřít

Tea Club #15: Vláďa Kudělka o Rememoried

Windows

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jestli jste nedávno viděli trailer na českou hru Rememoired, možná jste se podivili. Co to má být? To je hra? A o čem? Prý se v ní bude pracovat se sny, tvrdila tisková zpráva. Z toho jsme nebyli moc moudří. Proto v novém Tea Clubu přijal místo na pohovce pro hosta Vláďa Koudelka, který jako samojediný autor za Rememoired stojí.

Odpovědi se začaly valit jako tsunami, a i když podstata hry, blížící se Dear Esther nebo Proteus, zůstává stále zahalená tajemstvím, víme teď o hodně víc. Například, že budeme prozkoumávat (také) Vláďovy sny, který v jedné fázi svého života pomýšlel na kariéru v hokeji, ale nakonec vyslyšel (naštěstí) volání Fakulty výtvarných umění v Brně.

Dozvíte se také, jak je zvláštní, že lidé s fantazií jsou automaticky označovaní za uživatele drog, nebo že Vláďa během tříletého vývoje hru doslova vyhodil do koše. Rozhovor je zajímavý i tím, že Kudělka představuje zástupce mladých českých vývojářů, kteří do her přicházejí z uměleckého světa. Jako další příklady by se daly uvést Dark Train nebo Phonopolis. Rememoired mezi ně skvěle zapadá a my doufáme, že se budete při sledování či poslouchání rozhovoru v MP3 skvěle bavit.

Audio verzi 15. Tea Clubu si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: rozhovory česká hra podcast tea club

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.