Regalia: Of Men and Monarchs
Věková dostupnost

Regalia: Of Men and Monarchs

Články

V taktickém RPG Warsaw osvobozujete jako odbojáři Varšavu od nacistů

Na první pohled je vám určitě jasné, odkud vítr vane. Warsaw je další z řady zajímavě vyhlížejících her, které se inspirují u skvělého Darkest Dungeonu, který vzniklé konkurenci konečně postaví své vlastní pokračování. I Warsaw bude pochmurné taktické RPG, ale docela jiným způsobem. Druhá světová válka je v plném proudu a polští odbojáři bojují v ulicích Varšavy proti nacistům.

Nový díl pořadu Games TV představuje tři královské hry

Vzpomínáte na King's Bounty? Nenápadná ruská hra vytřela zrak všem fanouškům série Heroes of Might & Magic a letos se o něco podobného, byť v trochu jiném žánru, pokusilo polské studio Pixelated Milk. Po naší recenzi se na neotřelou Regalia: Of Men and Monarchs ještě důkladně podíval Lukáš a vybral k ní na trůn dvojici dalších "královských" titulů.

Regalia: Of Men and Monarchs je komplexní JRPG překvapení z Polska

Kdo říká, že typicky japonská RPG můžou tvořit jedině Japonci, ten se těžce mýlí. Tuhle hlubokou pravdu dokazuje polské studio Pixelated Milk, které si na Gamescomu připravilo ukázku svého nového projektu Regalia: Of Men and Monarchs. Pozor, nepleťte si to se středověkou rubačkou Of Kings and Men. Z téhle pozoruhodné jmenné podobnosti vzešlo během Gamescomu hned několik nedorozumění. Obě hry spolu ale mají společné maximálně to, že v nich občas narazíte na chlápka s mečem. 
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
73/100
Datum recenze:
26. června 2017
Recenze