Red Dead Redemption

Red Dead Redemption

Články

Naše nejoblíbenější minihry

Rádi si hrajeme uvnitř her

Tvůrce série GTA Dan Houser odchází z Rockstar Games

„Dle západní medicíny se ischias, zvaný lidově houser či ústřel, objevuje převážně ve středním věku, a to hlavně pak u mužů. Jedná se o náhle vzniklé bolesti v oblasti bederní páteře,“ píše se na webu Patentní medicína. Dan Houser si sice prošel dovolenou, o jejíž délce se nikomu z nás ani nesnilo, ale asi to nebude bolest zad, kvůli níž opouští slavnou společnost, kterou pomohl založit.

Fanouškovský remake Red Dead Redemption se ruší po žalobě Rockstaru

Rockstar se nad PC hráči sice smiloval v případě Red Dead Redemption 2, jedničku si nicméně na počítači úplně legální cestou stále nezahrajete. A to ani skrze vyhlížený neoficiální remake Red Dead Redemption: Damned Enhancement – vydavatelství Take-Two totiž před pár dny podalo žalobu na jejího autora Jonathona Wyckoffa, který chystaný projekt spěšně ruší.

Moddeři chystají remaster Red Dead Redemption exkluzivní pro počítače

Ano, ani jeden díl Red Dead Redemption si oficiální cestou na počítači stále nezahrajete. Modderská komunita ale nezahálí a už léta se pokouší převést tenhle zážitek alespoň s pomocí emulátorů minulé generace konzolí. Projekt Red Dead Redemption Remaster je ohromujícím výsledkem stovek hodin práce, který ovšem ještě pořád může zhatit právní oddělení Rockstaru.

Onlinová složka Red Dead Redemption II startuje v listopadu otevřenou betou

Informační masáž ohledně nadcházející kovbojské akce neustává. Už jsme se seznámili s některými postavami a poznali i několik koutů Divokého západu, a teď konečně dostáváme odpověď na jednu z největších otázek. Multiplayer bude a dorazí někdy v listopadu ve formě otevřené bety.

Bleskovky

  • 11. 3. 16:20 - Zemřel zakladatel studia zodpovědného za GTA: Chinatown Wars

  • 11. 4. 2018 - Na seznam zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One X přibyly tituly Darksiders, Gears of War 2, Portal 2, Red Dead Redemption, Sonic Generations, Star Wars: The Force Unleashed. Microsoft navíc oznámil dalších 19 her pro Xbox One, které byly doposud sp

  • 24. 4. 2017 - Fanoušky vytvářený mód, který zasadil mapu z Red Dead Redemption do světa Grand Theft Auto V, dostal od Rockstaru stopku.

  • 17. 10. 2016 - Spekulace: Rockstar Games naznačuje skrze červené pozadí vývoj nového titulu. Že by pokračování Red Dead Redemption?

  • 7. 7. 2016 - Red Dead Redemption bude od 8. července zpětně kompatibilním Xbox One titulem. Oznámení na Amazonu vyvolalo velký zájem o hru.

  • 23. 5. 2016 - Neoficiálně: Členové Xbox Live Gold programu obdrží v červnu 2016 zdarma Ryse: Son Of Rome (XOne), Lichdom: Battlemage (XOne), Red Dead Redemption (XOne, X360) a Bioshock Infinite (XOne, X360).

DLC

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
6/10
Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Akční, Adventura
PlayStation 3, Xbox 360
27. říjen 2010
Hodnocení
GAMES.cz
?/10
Hodnocení čtenářů:
90/100
Datum recenze:
18. června 2010
Recenze