Red Dead Redemption

Red Dead Redemption

Články

Tvůrce série GTA Dan Houser odchází z Rockstar Games

„Dle západní medicíny se ischias, zvaný lidově houser či ústřel, objevuje převážně ve středním věku, a to hlavně pak u mužů. Jedná se o náhle vzniklé bolesti v oblasti bederní páteře,“ píše se na webu Patentní medicína. Dan Houser si sice prošel dovolenou, o jejíž délce se nikomu z nás ani nesnilo, ale asi to nebude bolest zad, kvůli níž opouští slavnou společnost, kterou pomohl založit.

Fanouškovský remake Red Dead Redemption se ruší po žalobě Rockstaru

Rockstar se nad PC hráči sice smiloval v případě Red Dead Redemption 2, jedničku si nicméně na počítači úplně legální cestou stále nezahrajete. A to ani skrze vyhlížený neoficiální remake Red Dead Redemption: Damned Enhancement – vydavatelství Take-Two totiž před pár dny podalo žalobu na jejího autora Jonathona Wyckoffa, který chystaný projekt spěšně ruší.

Moddeři chystají remaster Red Dead Redemption exkluzivní pro počítače

Ano, ani jeden díl Red Dead Redemption si oficiální cestou na počítači stále nezahrajete. Modderská komunita ale nezahálí a už léta se pokouší převést tenhle zážitek alespoň s pomocí emulátorů minulé generace konzolí. Projekt Red Dead Redemption Remaster je ohromujícím výsledkem stovek hodin práce, který ovšem ještě pořád může zhatit právní oddělení Rockstaru.

Onlinová složka Red Dead Redemption II startuje v listopadu otevřenou betou

Informační masáž ohledně nadcházející kovbojské akce neustává. Už jsme se seznámili s některými postavami a poznali i několik koutů Divokého západu, a teď konečně dostáváme odpověď na jednu z největších otázek. Multiplayer bude a dorazí někdy v listopadu ve formě otevřené bety.

GamesPlay: hrajeme westernovku Red Dead Redemption

Vyjde na PC, nevyjde na PC. Ale přeci jenom možná ano, určitě to bude ta Game of the Year edice, co? Ne? Tak ne! Zaručené zprávy o tom, že hráči i kritiky oceňovaná westernová akce Red Dead Redemption od Rockstar San Diego někdy vedle PS3 a Xbox 360 vyjde i na PC, se vracely jako dobří holubi, ale nikdy z toho nic nebylo. Namísto toho Rockstar oznámila Red Dead Redemption 2, opět jenom pro konzole, což už krapet zavání trollingem. Taková je ale skutečnost a nám i vám nezbývá než RDR hrát na konzolích. A z vlastní zkušenosti vám můžeme říct, že hra na svých kvalitách za těch více než 6 let od vydání pranic neztratila. Předvedeme vám to v gamesplayi z X360 verze, kterou ale díky zpětné kompatibilitě hrajeme na Xbox One.

Rockstar naznačuje pokračování Red Dead Redemption

Rockstar Games chystá na letošek oznámení své nové hry. Co to bude bylo až dodnes předmětem mnoha spekulací, nicméně sociální sítě a webová stránka Rockstaru dnes daly skrze dva obrázky jasně najevo, že s dalším dílem Grand Theft Auto počítat prozatím nemáme. Že půjde o novou hru ze série Red Dead je teď už téměř jisté a oficiální oznámení na sebe nenechá dlouho čekat.

Bleskovky

  • 11. 4. 2018 - Na seznam zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One X přibyly tituly Darksiders, Gears of War 2, Portal 2, Red Dead Redemption, Sonic Generations, Star Wars: The Force Unleashed. Microsoft navíc oznámil dalších 19 her pro Xbox One, které byly doposud sp

  • 24. 4. 2017 - Fanoušky vytvářený mód, který zasadil mapu z Red Dead Redemption do světa Grand Theft Auto V, dostal od Rockstaru stopku.

  • 17. 10. 2016 - Spekulace: Rockstar Games naznačuje skrze červené pozadí vývoj nového titulu. Že by pokračování Red Dead Redemption?

  • 7. 7. 2016 - Red Dead Redemption bude od 8. července zpětně kompatibilním Xbox One titulem. Oznámení na Amazonu vyvolalo velký zájem o hru.

  • 23. 5. 2016 - Neoficiálně: Členové Xbox Live Gold programu obdrží v červnu 2016 zdarma Ryse: Son Of Rome (XOne), Lichdom: Battlemage (XOne), Red Dead Redemption (XOne, X360) a Bioshock Infinite (XOne, X360).

  • 31. 3. 2016 - Nepotvrzeno: Mezi další zpětně kompatibilní Xbox One tituly se zařadí Red Dead Redemption, Bomberman LIVE a Worms 2: Armageddon.

DLC

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Akční, Adventura
PlayStation 3, Xbox 360
27. říjen 2010
Hodnocení
GAMES.cz
?/10
Hodnocení Metacritic:
95/100
Datum recenze:
18. června 2010
Recenze