Quake IV

Quake IV

Články

Šéf studia id Software Tim Willits po téměř čtvrt století končí

Je zvláštní si uvědomit, že doba trvání celého mého života je jen o jeden rok delší než kariéra Tima Willitse ve studiu id Software. Level designér, šéf studia a bývalý spolumajitel studia se rozhodl, že po 24 letech na jednom místě je načase se posunout. Letošní QuakeCon bude jeho posledním. Tedy alespoň v roli zaměstnance firmy.

John Carmack odchází z id Softu, bude se plně věnovat Oculus Rift

Konec? Kdepak. Začátek? Taky ne, už to přeci dávno začalo. John Carmack své síly s Oculus Rift spojil už letos v srpnu, kdy se stal CTO, čili šéfem přes technologie ve firmě zaměřené na vývoj a produkci VR brýlí. Tehdy však Carmack nadále působil jako formální šéf technologického týmu v id Software, přestože v jednom ze svých tweetů tehdy jasně zdůraznil své pracovní priority: Oculus > id Software > Armadillo. Dnes už to však neplatí a z rovnice si můžete vyškrtnout id Software (Armadillo ale vlastně také).

Ladící utilita Quak4 pro Quake IV

Pro všechny zastánce Quake IV a majitele NVIDIA grafických karet s čipy GeForce 7, GeForce 6 a GeForce FX je tu utilitka Quak4 v1.0.1b pro Win 2K/XP dostupná na této stránce.

Nažloutlý LEVEL 132 s Quake IV

Předplatitelé ho obdrželi do schránky včera nebo dnes, zatímco ti ostatní budou muset kvůli zítřejšímu státnímu svátku vydržet do soboty, resp.

ATI střídá na špici NVIDII v Quake IV

Zhruba před deseti dny se na Hexus.net objevily zvěsti a také první grafy dokumentující nebývalý nárůst výkonu v OpenGL hrách na grafických kartách ze série ATI X1000.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
24. října 2005
Recenze