Prison Architect

Prison Architect

Články

Paradox chystá stolní hry podle Stellaris a Prison Architect

Ambiciózní 4X legacy a budovatelská strategie

Jak probíhá Paradox Con očima herního reportéra

Letošní PDXCON byl z logistických důvodů letos přesunut ze Stockholmu do Berlína, což mi jako usedlíkovi v bývalé pruské metropoli značně nahrálo do karet. Celá akce se konala v prostorách nedávno otevřeného kulturního sálu impozantní funkcionalistické budovy bývalého východoněmeckého rozhlasu, známé prostě jako Funkhaus. Novinářský den byl mimo jiné zpřístupněn i držitelům nejdražších VIP vstupenek a až na pár výjimek se jim dostalo stejné péče jako nám se zápisníky. A péče to byla velice důkladná, o čemž vás přesvědčí následující řádky plné her, alkoholu a celebrit.

Paradox odhalil nesmrtelnou dynastii, šílené vězně, nové mechy a jin- AŤ ŽIJE FRANCIE!!!

To byl ale výživný víkend. Studio Paradox Interactive pořádalo vlastní výstavu PDXCON, kde jsme se dozvěděli o Crusader Kings 3 (článek), Werewolf: The Apocalypse - Earthblood (článek), Surviving the Aftermath (článek) a o rozšíření Stellaris (článek). To ale zdaleka není vše, našel se materiál pro další čtyři články, které jsme se rozhodli shrnout do jednoho. Přejeme příjemné, NIČÍM NERUŠENÉ čtení.

Paradox otevírá svůj PDXCON velkými slevami s Crusader Kings II zdarma

Dnes se otevírají brány conu, který pořádá sám Paradox. V průběhu víkendu proto můžete očekávat novinky o jejich očekávaných hrách jako třeba Vampire: Masquerade – Bloodlines 2, Empire of Sin, Surviving the Aftermath a snad i odhalení nové strategie. Do té doby si můžete na Steamu dát zdarma Crusader Kings II a za pár korun cokoliv z jejich stávajícího katalogu.

Bleskovky

  • 17. 12. 2020 - Stáhněte si Prison Architect zdarma, zimní výprodej na GOGu začíná

  • 7. 10. 2020 - Prison Architect oslavuje páté výročí čísly a týdnem zdarma

  • 3. 7. 2020 - Paradox se chystá expandovat na mobily

  • 26. 5. 2020 - Prison Architect příští měsíc rozšíří DLC s Alcatrazem

  • 9. 1. 2019 - Paradox Interactive koupil od Introversion Software práva na značku Prison Architect.

  • 8. 11. 2018 - The Talos Principle, Prison Architect a další vybírají prostřednictvím Steamu peníze na děti postižené válkou.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
83/100
Datum recenze:
22. října 2015
Recenze