zavřít

Fight Club Speciál – Assassin's Creed

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Speciální Fight Club věnovaný sérii o charismatických zabijácích jsme tu sice měli už před čtyřmi lety, opakování je ale matka moudrosti. Assassin's Creed letos slaví desáté narozeniny a za tu dobu se jeho rodina pořádně rozrostla nejen o komerčně úspěšné hry, ale taky o množství knih, komiksů, krátkých filmů a dokonce jeden celovečerní. Rozhodli jsme se, že si uplynulá dekáda zaslouží samostatnou rekapitulaci, což znamená i velký návrat Fight Club Speciálů o herních sériích. Role moderátora se tentokrát ujal Lukáš Grygar, kterého doplnili Alžběta Trojanová, Aleš Smutný, Šárka Tmějová a Václav Pecháček.

Většina z nás má se sérií bohaté zkušenosti, o které jsme se pokusili podělit v hodinu a čtvrt dlouhém videu. Pětice účastníků přece jen už nabízí prostor pro celkem širokou názorovou paletu. V našem rokování se nevyhýbáme spoilerům, a to ani v souvislosti s nejnovějším podzimním přírůstkem v podobě Origins. Samozřejmě přijde řeč na naše vysněné lokace a období, kde by se další díl měl odehrávat, i na spekulování o možné budoucnosti celé série. Dojde i na krátké okénko o loňském filmu, o kterém se nicméně ve slušné společnosti spíše nemluví. Celou naši erudovanou debatu na téma Assassin's Creed sledujte zde:

Nebo můžete toto a další videa můžete sledovat také na našem YouTube kanálu.

Tagy: Assassin's Creed (série) Egypt středověk akční sci-fi RPG historická parkour 3rd person third person křižácké výpravy renesance

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.