Assassin's Creed Rogue
Věková dostupnost

Assassin's Creed Rogue

Články

Nintendo oznámilo zástup nových her pro Switch v čele s Overwatchem, Divinity a Assassinem

Z noci na dnešek byl odvysílán další čtyřicetiminutový Nintendo Direct, ve kterém došlo k odhalení několika zajímavých novinek, portů a dat vydání. Potvrdily se například spekulace o Overwatchi, kterému před několika týdny unikl na Amazonu obrázek z oficiálního pouzdra s logem hry.

Games with Gold nabídnou dalšího Assassina, PS Plus zase Hitmana a větší cloud

Únor klepe na dveře, což pro předplatitele konzolových služeb PS Plus a Games with Gold znamená přísun několika starších her. Jak PlayStation, tak Xbox mají opět co nabídnout, ale v případě prvního jmenovaného jde tentokrát o víc než hry. Nicméně s Xboxem se zase pojí jiná zajímavá informace ohledně počtu aktivních uživatelů.

To nejlepší z Games.cz - rozčeření stojatých vod

Relativní ticho po pěšině a stojaté vody novinek v herním průmyslu rozčeřilo hned několik firem. Ubisoft nám oznámil nejspíš jediného letošního Assassína - remaster Rogue z roku 2014. K tomu se přidal Blizzard, který spustil ambiciózní Overwatch League, která ve svém prvním dnu totálně dominovala na Twitch.tv a porazila tam i takové velikány jako PUBG nebo League of Legends. A nakonec přišlo Nintendo s řadou menších, ale hezkých oznámení v čele s remasterem prvních Dark Souls, který vyjde nejen na Switch. Konečně se začíná něco dít, my jsme u toho a vy můžete být také: pokud vám něco uteklo, mrkněte níže, nebo kterýkoliv den na Games.cz.

Fight Club Speciál – Assassin's Creed

Speciální Fight Club věnovaný sérii o charismatických zabijácích jsme tu sice měli už před čtyřmi lety, opakování je ale matka moudrosti. Assassin's Creed letos slaví desáté narozeniny a za tu dobu se jeho rodina pořádně rozrostla nejen o komerčně úspěšné hry, ale taky o množství knih, komiksů, krátkých filmů a dokonce jeden celovečerní. Rozhodli jsme se, že si uplynulá dekáda zaslouží samostatnou rekapitulaci, což znamená i velký návrat Fight Club Speciálů o herních sériích. Role moderátora se tentokrát ujal Lukáš Grygar, kterého doplnili Alžběta Trojanová, Aleš Smutný, Šárka Tmějová a Václav Pecháček.

Bleskovky

  • 4. 9. 2019 - Assassin's Creed Rogue Remastered a Assassin's Creed IV: Black Flag se zřejmě chystají vyjít na Switchi.

  • 28. 11. 2017 - Hned tři italské obchody zařadily do nabídky doposud neoznámenou HD verzi Assassin's Creed Rogue pro Xbox One a PS4.

  • 17. 11. 2017 - Zpětně kompatibilní Assassin’s Creed Rogue běží na Xbox One X při 60 fps.

  • 10. 3. 2015 - Obrazem: Porovnání nejvyššího a nejnižšího nastavení grafických detailů v Assassin's Creed: Rogue.

  • 5. 2. 2015 - Assassin's Creed Rogue vyjde již 10. března. (+ trailer)

  • 3. 11. 2014 - Assassin's Creed Rogue vyjde na japonském trhu pouze na PS3. Důvodem jsou tamní neuspokojivé prodeje X360 verze hry Watch Dogs.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
74/100
Datum recenze:
26. listopadu 2014
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
11. března 2015
Recenze