Assassin's Creed Rogue
Věková dostupnost

Assassin's Creed Rogue

Články

Nintendo oznámilo zástup nových her pro Switch v čele s Overwatchem, Divinity a Assassinem

Z noci na dnešek byl odvysílán další čtyřicetiminutový Nintendo Direct, ve kterém došlo k odhalení několika zajímavých novinek, portů a dat vydání. Potvrdily se například spekulace o Overwatchi, kterému před několika týdny unikl na Amazonu obrázek z oficiálního pouzdra s logem hry.

Games with Gold nabídnou dalšího Assassina, PS Plus zase Hitmana a větší cloud

Únor klepe na dveře, což pro předplatitele konzolových služeb PS Plus a Games with Gold znamená přísun několika starších her. Jak PlayStation, tak Xbox mají opět co nabídnout, ale v případě prvního jmenovaného jde tentokrát o víc než hry. Nicméně s Xboxem se zase pojí jiná zajímavá informace ohledně počtu aktivních uživatelů.

To nejlepší z Games.cz - rozčeření stojatých vod

Relativní ticho po pěšině a stojaté vody novinek v herním průmyslu rozčeřilo hned několik firem. Ubisoft nám oznámil nejspíš jediného letošního Assassína - remaster Rogue z roku 2014. K tomu se přidal Blizzard, který spustil ambiciózní Overwatch League, která ve svém prvním dnu totálně dominovala na Twitch.tv a porazila tam i takové velikány jako PUBG nebo League of Legends. A nakonec přišlo Nintendo s řadou menších, ale hezkých oznámení v čele s remasterem prvních Dark Souls, který vyjde nejen na Switch. Konečně se začíná něco dít, my jsme u toho a vy můžete být také: pokud vám něco uteklo, mrkněte níže, nebo kterýkoliv den na Games.cz.

Fight Club Speciál – Assassin's Creed

Speciální Fight Club věnovaný sérii o charismatických zabijácích jsme tu sice měli už před čtyřmi lety, opakování je ale matka moudrosti. Assassin's Creed letos slaví desáté narozeniny a za tu dobu se jeho rodina pořádně rozrostla nejen o komerčně úspěšné hry, ale taky o množství knih, komiksů, krátkých filmů a dokonce jeden celovečerní. Rozhodli jsme se, že si uplynulá dekáda zaslouží samostatnou rekapitulaci, což znamená i velký návrat Fight Club Speciálů o herních sériích. Role moderátora se tentokrát ujal Lukáš Grygar, kterého doplnili Alžběta Trojanová, Aleš Smutný, Šárka Tmějová a Václav Pecháček.

Bleskovky

  • 4. 9. 2019 - Assassin's Creed Rogue Remastered a Assassin's Creed IV: Black Flag se zřejmě chystají vyjít na Switchi.

  • 28. 11. 2017 - Hned tři italské obchody zařadily do nabídky doposud neoznámenou HD verzi Assassin's Creed Rogue pro Xbox One a PS4.

  • 17. 11. 2017 - Zpětně kompatibilní Assassin’s Creed Rogue běží na Xbox One X při 60 fps.

  • 10. 3. 2015 - Obrazem: Porovnání nejvyššího a nejnižšího nastavení grafických detailů v Assassin's Creed: Rogue.

  • 5. 2. 2015 - Assassin's Creed Rogue vyjde již 10. března. (+ trailer)

  • 3. 11. 2014 - Assassin's Creed Rogue vyjde na japonském trhu pouze na PS3. Důvodem jsou tamní neuspokojivé prodeje X360 verze hry Watch Dogs.

REMAKE

Assassin's Creed Rogue Remastered
Assassin's Creed Rogue Remastered
Akční, Adventura
PlayStation 4, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X
20. březen 2018
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
74/100
Datum recenze:
26. listopadu 2014
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
11. března 2015
Recenze