Assassin's Creed Rogue Remastered

Assassin's Creed Rogue Remastered

Články

Remasterovaný Assassin’s Creed Rogue dorazil na současné konzole

Pokud máte spoustu volného času a v žilách vám koluje krev historických zabijáků, pak už jste pravděpodobně prozkoumali všechny egyptské písky posledního Assassina. Máte však zmáknutou celou historii této slavné značky? Neunikl vám před nějakými třemi lety povedený nástupce skvělého Black Flag? Pokud ano, můžete si díky dnes vydanému remasteru Assassin’s Creed Rogue doplnit mezery ve vzdělání zabijáckého řemesla.

Všichni na palubu, piráti se chystají na velký herní útok

Týden od 19. do 25. března bude pořádně nadupaný. A shodou okolností se tu objeví hned dvě pirátské hry – kromě Sea of Thieves i vážnější a na rozdíl od Unity povedený Assassin’s Creed Rogue, u nějž teď můžeme doufat v podobně povedený remaster. Pokud vám ale lebky se zkříženými hnáty nic neříkají, pořád tu máte dost zástupců jiných žánrů a především několik hodně nadějných titulů. Jízdní řád pro vás jako obvykle sestříhal a namluvil Honza Vondrášek.

Ubisoft vydá remaster Assassin’s Creed Rogue už v březnu

Ten lepší Assassín z roku 2014 dostane letos druhou šanci. Ubisoft totiž oznámil, že Assassin’s Creed Rogue chytne druhý dech a 20. března vyjde v remasterované verzi na PlayStation 4 a Xbox One. O verzi pro PC či Switch bohužel už tisková zpráva nemluví.
Hodnocení Metacritic:
71/100