Assassin's Creed Origins
Věková dostupnost

Assassin's Creed Origins

Články

Dějepisné módy pro Assassin’s Creed Origins a Odyssey jsou nyní zadarmo

Kdo dostal chuť na poučnou historickou procházku, má štěstí. Dosud byla bezplatná výuka skrze Discovery Tour u posledních dvou dílů Assassin’s Creed podmíněná vlastnictvím základní hry, a pokud jste v Egyptě a Řecku nechtěli zabíjet, jen se něco přiučit, museli jste zaplatit přes pět stovek českých korun. Bylo to levnější než zpáteční letenka do Středomoří, ale teď už odpadá i tenhle desátek.

První hra pro nehráče: Jaké tituly bychom doporučili úplným začátečníkům

„Co bych si měl/a zahrát za hru, když hry vůbec nehraju?“ Je to otázka, se kterou se od našich přátel a rodinných příslušníků setkáváme poměrně často a není zas tak snadné na ni odpovědět. Jaká je ideální vstupní brána do světa počítačových her pro ty, kteří doteď hráli akorát Solitaire, Hledání min nebo s trochou štěstí nějaké staré Sims?

Bleskovky

  • 28. 6. 15:04 - Šéf vývoje Assassin’s Creed Valhalla přebíhá k tvůrcům Star Wars: Squadrons

  • 5. 3. 15:27 - Zajímá vás starověký Egypt? Podívejte se na online přednášky tří egyptologů s využitím Assassin’s Creed Origins

  • 2. 1. 2019 - Vlna propojených světů pokračuje, v Monster Hunter: World si můžete odemknout zbroj Bayeka z Assassin's Creed Origins.

  • 7. 3. 2018 - Vyšel nový patch (v1.4.0) pro Assassin's Creed Origins.

  • 17. 1. 2018 - Vyšel nový patch (v1.2.0) pro Assassin's Creed Origins. Kromě oprav přináši podporu pro připravované DLC, nový úkol a možnost prodat oblečení do Weaver obchodů.

  • 16. 1. 2018 - Děj prvního DLC pro hru Assassin's Creed: Origins, nazvaný The Hidden Ones, se bude odehrávat 10 let po událostech z původní hry.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Hodnocení čtenářů:
100/100
Datum recenze:
1. listopadu 2017
Recenze