Assassin's Creed Syndicate
Věková dostupnost

Assassin's Creed Syndicate

Články

Šílený Max pro PS Plus, zabiják ve viktoriánské Anglii pro Games with Gold

Když na to půjdu z osobního hlediska, minulý měsíc na tom byli majitelé PlayStationu předplácející si službu PS Plus o něco lépe než jejich kolegové s Xboxem a Games with Gold. Ne že by snad Superhot a Trials of the Blood Dragon byly špatné hry, to vůbec ne. Ale přeci jen Ratchet & Clank a hlavně Bloodborne jim to natřou na plné čáře. Ale nás teď zajímá duben, a tam dle mého názoru nastává vyrovnaný boj, který potěší obě strany.

Fight Club Speciál – Assassin's Creed

Speciální Fight Club věnovaný sérii o charismatických zabijácích jsme tu sice měli už před čtyřmi lety, opakování je ale matka moudrosti. Assassin's Creed letos slaví desáté narozeniny a za tu dobu se jeho rodina pořádně rozrostla nejen o komerčně úspěšné hry, ale taky o množství knih, komiksů, krátkých filmů a dokonce jeden celovečerní. Rozhodli jsme se, že si uplynulá dekáda zaslouží samostatnou rekapitulaci, což znamená i velký návrat Fight Club Speciálů o herních sériích. Role moderátora se tentokrát ujal Lukáš Grygar, kterého doplnili Alžběta Trojanová, Aleš Smutný, Šárka Tmějová a Václav Pecháček.

Letošní absence Assassin's Creed hry podtrhuje změnu v přístupu celého Ubisoftu

Absence nového dílu série Assassin's Creed na letošním podzimním trhu je zatím nejviditelnějším důkazem nového přístupu Ubisoftu, který firma představila svým investorům. Jde o snahu přerodit se z tradičního vydavatele jednorázových produktů na firmu, která poskytuje svým hrám a jejich hráčům dlouhodobou podporu i několik let po vydání.

Bleskovky

  • 7. 1. 14:23 - Zemřel scenárista Assassina a tvůrce The Dark Eye Russell Lees

  • 28. 3. 2018 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v dubnu 2018 hry The Witness (XOne), Assassin's Creed: Syndicate (XOne), Cars 2 (XOne / X360) a Dead Space 2 (XOne / X360). (+ video)

  • 23. 1. 2017 - Seznam her v PS Store s cenovkou pod 550 Kč byl aktualizován o nové tituly (Assassin’s Creed Syndicate, Heavy Rain & Beyond: Two Souls Collection, ...). Snížené ceny budou platné do 8. února.

  • 13. 11. 2015 - Xbox One byl v říjnu nejprodávanější konzolí na americkém trhu.Nejprodávanější hry: 1. Halo 5: Guardians, 2. NBA 2K16, 3. Assassin's Creed Syndicate.

  • 9. 11. 2015 - Systémové požadavky PC verze Assassin's Creed Syndicate.

  • 4. 11. 2015 - Britský žebříček prodejnosti 44. týdne roku 2015: 1. Halo 5, 2. Assassin's Creed: Syndicate, 3. FIFA 16.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
76/100
Hodnocení čtenářů:
77/100
Datum recenze:
29. října 2015
Recenze