Máte námět či připomínku? Napište nám
Assassin's Creed Syndicate
Věková dostupnost

Assassin's Creed Syndicate

Články

Šílený Max pro PS Plus, zabiják ve viktoriánské Anglii pro Games with Gold

Když na to půjdu z osobního hlediska, minulý měsíc na tom byli majitelé PlayStationu předplácející si službu PS Plus o něco lépe než jejich kolegové s Xboxem a Games with Gold. Ne že by snad Superhot a Trials of the Blood Dragon byly špatné hry, to vůbec ne. Ale přeci jen Ratchet & Clank a hlavně Bloodborne jim to natřou na plné čáře. Ale nás teď zajímá duben, a tam dle mého názoru nastává vyrovnaný boj, který potěší obě strany.

Fight Club Speciál – Assassin's Creed

Speciální Fight Club věnovaný sérii o charismatických zabijácích jsme tu sice měli už před čtyřmi lety, opakování je ale matka moudrosti. Assassin's Creed letos slaví desáté narozeniny a za tu dobu se jeho rodina pořádně rozrostla nejen o komerčně úspěšné hry, ale taky o množství knih, komiksů, krátkých filmů a dokonce jeden celovečerní. Rozhodli jsme se, že si uplynulá dekáda zaslouží samostatnou rekapitulaci, což znamená i velký návrat Fight Club Speciálů o herních sériích. Role moderátora se tentokrát ujal Lukáš Grygar, kterého doplnili Alžběta Trojanová, Aleš Smutný, Šárka Tmějová a Václav Pecháček.

Letošní absence Assassin's Creed hry podtrhuje změnu v přístupu celého Ubisoftu

Absence nového dílu série Assassin's Creed na letošním podzimním trhu je zatím nejviditelnějším důkazem nového přístupu Ubisoftu, který firma představila svým investorům. Jde o snahu přerodit se z tradičního vydavatele jednorázových produktů na firmu, která poskytuje svým hrám a jejich hráčům dlouhodobou podporu i několik let po vydání.

Watch Dogs 2, For Honor i Ghost Recon vyjdou do dubna 2017

Nedávné spekulace o nahrazení letošního Assassin's Creed druhým Watch Dogs se možná vyplní. Letošní absenci nového Assassin's Creed už Ubisoft oficiálně potvrdil a díky zprávě pro investory teď víme i to, že Watch Dogs 2 vyjde relativně brzy - nejpozději do dubna příštího roku. Zatím tak není jisté jestli se stihne Aiden Pearce vrátit v letošním kalendářním roce, ale ve fiskálním roce končícím dubnem 2017 by to stihnout měl.

Assassin's Creed: Rise Up! je povedený český fanfilm na motivy Syndicate

Česká tvůrčí skupina Purple Stonehenge ve spolupráci s Assassin's Creed Cosplay - Czech Brotherhood vydala krátký film inspirovaný sérií Assassin’s Creed a jmenovitě pak jejím posledním dílem Syndicate. Film jménem Assassin's Creed: Rise Up! se zaobírá válkou pouličních gangů, do níž se nakonec v prostředí viktoriánského Londýna vloží i samotní asasíni.

Best of 2015: Nejlepší soundtrack

Basa tvrdí muziku, muzika tvrdí hry! Ať už si potrpíte na epické orchestrální burácení nebo naopak lo-fi čarování s květináči petúnií namísto bubnů, šíře soudobé herní nabídky zaručuje i široké spektrum hudby, ze kterého přecházejí nikoli oči, ale uši. Co v nich nejvíce utkvělo nám?

Bleskovky

  • 28. 3. 2018 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v dubnu 2018 hry The Witness (XOne), Assassin's Creed: Syndicate (XOne), Cars 2 (XOne / X360) a Dead Space 2 (XOne / X360). (+ video)

  • 23. 1. 2017 - Seznam her v PS Store s cenovkou pod 550 Kč byl aktualizován o nové tituly (Assassin’s Creed Syndicate, Heavy Rain & Beyond: Two Souls Collection, ...). Snížené ceny budou platné do 8. února.

  • 13. 11. 2015 - Xbox One byl v říjnu nejprodávanější konzolí na americkém trhu.Nejprodávanější hry: 1. Halo 5: Guardians, 2. NBA 2K16, 3. Assassin's Creed Syndicate.

  • 9. 11. 2015 - Systémové požadavky PC verze Assassin's Creed Syndicate.

  • 4. 11. 2015 - Britský žebříček prodejnosti 44. týdne roku 2015: 1. Halo 5, 2. Assassin's Creed: Syndicate, 3. FIFA 16.

  • 26. 10. 2015 - Poslechněte si oficiální soundtrack ke hře Assassin's Creed Syndicate. (thx ringmancz)

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
76/100
Datum recenze:
29. října 2015
Recenze