Pillars of Eternity: The White March - Part II
Věková dostupnost

Pillars of Eternity: The White March - Part II

Články

Izometrické RPG Pillars of Eternity vyjde v definitivní edici se všemi DLC

Pillars of Eternity patří k hlavním strůjcům renesance staromilských izometrických RPG. Kromě toho, že hra ukázala, jak tento žánr nestárne, platí i to, že ona sama nestárne. I když jste ji třeba dohráli, má cenu se k ní vracet a zkoušet jinou postavu, jiná rozhodnutí apod. Pokud jste ale ještě tenhle kousek nezkusili, možná vás přesvědčí Pillars of Eternity: Definitive Edition, která v sobě obsáhne všechna DLC a přidá ještě něco navíc.

Best of 2016: Nejlepší DLC - datadisk

S každým rokem nabývá role podpory hry po vydání na důležitosti. Nejvíce na očích je hlavně podpora obsahová v podobě updatů, DLC a datadisků. Hry díky nim žijí i dlouhé měsíce či roky po vydání, což dobře dokládají kousky, které jsme vybrali. Níže zmíněné datadisky - DLC parádním způsobem rozšířily původní hry o spoustu nového obsahu, upravily a doladily jejich herní systémy a umožnily hráčům, aby se vrátili do svých oblíbených světů a zažili v nich něco nového.

Jak udělat zábavné a pochopitelné RPG podle Joshe Sawyera

Žánr her na hrdiny zažívá obrození, jeho prvky pronikají do akčních her a s posledním dílem FIFA dokonce i sportů. S obrovskou nabídkou vysokorozpočtových (Dragon Age: Inquisition) i nízkorozpočtových titulů (chystané Wasteland 3, Pillars of Eternity) se zdá, jako by nebylo nic jednoduššího než vytvořit právě RPG. Ale chyba lávky, žádný med to rozhodně není, jak potvrzuje řada designérů, z nichž nejvýrazněji a nejotevřeněji mluví Josh Sawyer. Ten Josh Sawyer, který se podílel na vývoji Pillars of Eternity, Fallout: New Vegas nebo Icewind Dale II.

Osudový trailer vás zve na završení datadisku White March pro Pillars of Eternity

Kdybyste neměli pocit, že v druhé a závěrečné epizodě datadisku White March pro Pillars of Eternity nejde o všechno, nový trailer vás o tom zaručeně přesvědčí. Jak naznačí nejen dějové filmečky, ale také záběry ze samotného hraní, vaší družinu čekají nepřátelé skutečně gigantických rozměrů. Jedním z hlavních lákadel je fakt, že navštívíte mýtické Opatství padlého měsíce, posvátného místa bohyně Ondry.

Nový update Pillars of Eternity přinese řadu změn pro boj i mimo něj

V půlce měsíce, přesněji 16. února čeká na hráče Pillars of Eternity vydání druhého dílu datadisku White March. Společně s ním ale Obsidian Entertainment vydají i zbrusu nový velký update pro základní hru, který svým číslováním 3.0 poukazuje na rozsah změn, které přinese. Ty se budou týkat jak boje, tak i úpravy AI, správy vašeho Strongholdu apod.

Druhý díl datadisku White March pro Pillars of Eternity vyjde v půlce února

Milovníci staromilského RPG Pillars of Eternity nechť si v kalendářii zakroužkují 16. únor. Tehdy totiž vychází druhý díl datadisku White March, který samostatnou kampaní rozšiřuje universum základní hry. Oznámení data vydání doplňuje i příběhový teaser, který toho sám o sboě ale příliš neřekne.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
9. března 2016
Recenze