Izometrické RPG Pillars of Eternity vyjde v definitivní edici se všemi DLC
zdroj: Archiv

Izometrické RPG Pillars of Eternity vyjde v definitivní edici se všemi DLC

3. 11. 2017 11:40 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Pillars of Eternity patří k hlavním strůjcům renesance staromilských izometrických RPG. Kromě toho, že hra ukázala, jak tento žánr nestárne, platí i to, že ona sama nestárne. I když jste ji třeba dohráli, má cenu se k ní vracet a zkoušet jinou postavu, jiná rozhodnutí apod. Pokud jste ale ještě tenhle kousek nezkusili, možná vás přesvědčí Pillars of Eternity: Definitive Edition, která v sobě obsáhne všechna DLC a přidá ještě něco navíc.

Paradox Interactive tak s vývojáři z Obsidianu nachystali balení, ve kterém nic nechybí. Kromě základní hry, která vám klidně sto hodin zabere, zde najdete i oba díly datadisku White March, který jsme také recenzovali a odkazy na články najdete níže. Další obsah představují věci, které byly dříve k dostání jen s Royal edicí původní hry, kam patří třeba soundtrack, digitální kniha, novela ze světa hry a další.

A pokud by vám to nestačilo, bude u edice ještě komplet nové DLC, které nese název Deadfire Pack a najdete v něm portréty a předměty, které se vážou k chystanému druhému dílu. A nemusíte být naštvaní, pokud už hru máte, Deadfire Pack dostanete zdarma. Definitive Edition bude k dostání od 15. listopadu a společně s jejím vydáním bude zlevněná i základní hra na 30 dolarů.

zdroj: Archiv

Nejnovější články